FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.08° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Katırcıoğlu , YSK Kararını Delmedi

Gazetemizde geçtiğimiz perşembe günü “AKP adayı, Hastanede YSK kararını deldi” başlıklı haberimiz için AKP Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun avukatı Yasin Bulut’tan açıklama geldi. Bulut, yasakların delinmediğini

29 Mayıs 2015 Saat: 16:38
Katırcıoğlu , YSK Kararını Delmedi
Katırcıoğlu , YSK Kararını Delmedi

Gazetemizde geçtiğimiz perşembe günü “AKP adayı, Hastanede YSK kararını deldi” başlıklı haberimiz için AKP Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun avukatı Yasin Bulut’tan açıklama geldi. Bulut, yasakların delinmediğini belirtti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun Seka Devlet Hastanesi’nde personel ile buluşması, geçtiğimiz perşembe günü “AKP adayı YSK kararını hastanede deldi” başlığı ile sütunlarımızda yerini almıştı. Katırcıoğlu’nun avukatı Yasin Bulut, gazetemize açıklamalarda bulundu. Bulut, “28.05.2015 tarihli Manşet Kocaeli Gazetesi’nde "AKP adayı, Hastanede YSK kararını deldi" başlıklı haber, gerekli araştırma yapılmadan yayınlanması sebebiyle maksadını aşmış bir nitelik taşımaktadır.

 

SELAMLAMA YAPILDI

Şöyle ki; müvekkil Radiye Sezer Katırcıoğlu, her gün yaklaşık 20 farklı program icra etmektedir. Bu programlar haricinde de araya sıkıştırılan anlık ziyaretler olabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Seka Devlet Hastanesi’nde yapılan bir hasta ziyareti olmuştur. Bu ziyaret sonrasında hastaneden çıkmak üzereyken, hastane personellerinin toplantı halinde olduğu bilgisi ulaşınca, personellerin bulundukları salona gidilerek nezaketen bir selamlama yapılmıştır.

 

BU KONUDA SON DERECE HASSAS

Anlaşılacağı üzere, müvekkil tarafından tertip edilmiş bir program söz konusu olmadığı gibi planlanmış bir katılım da söz konusu olmamıştır. Gerçekler böyle iken, ‘YSK kararına aykırı hareket etme’ ithamıyla karşı karşıya kalmak bizleri ziyadesiyle üzmüştür. Diğer yandan, ‘kurallar herkes içindir’ prensibinin bilincinde bir kişi olarak, müvekkilimizin son derece hassas olduğu bu konuda, yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için daha fazla gayret göstereceğinin bilinmesini isteriz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız