CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KARTEPE'DE KAPILAR SÜREKLİ AÇIK

Kartepe de kapılar sürekli açık Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, yoğun çalışma temposunda ziyaretine gelen konuklarla da yakından ilgileniyor. Toplumun değişik kesimlerinden yapılan ziyaretle

11 Şubat 2013 Saat: 13:57
KARTEPE'DE KAPILAR SÜREKLİ AÇIK
KARTEPE'DE KAPILAR SÜREKLİ AÇIK

Kartepe de kapılar sürekli açık

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, yoğun çalışma temposunda ziyaretine gelen konuklarla da yakından ilgileniyor. Toplumun değişik kesimlerinden yapılan ziyaretler arasında sivil toplum örgütü temsilcileri de yer alıyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerde başkan konukları ile Kartepe'nin geleceğini oluşturmak adına fikir alış verişlerinde bulunuyor.
Artvinliler Derneği’nden teşekkür

Kocaeli Artvinliler Derneği’nin ziyaretinde dernek başkanı Nuri Almaz ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretine dernek yönetim kurulu üyesi de olan Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül de eşlik etti. Dernek Başkanı Almaz, Artvin yöresinin kültürel etkinliklerinden söz etti ve bu güne kadar belediyenin kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Almaz, “Bizler sadece Artvinli değil Kocaelili olarak Kocaeli de ve Kartepe de kültürümüzü yaşatmak için 9 Mart’ta gerçekleşecek olan kültürel etkinliklerine tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi. Karabalık, sivil toplum örgütlerinin önemine değinerek, ziyaretlerinden memnun olduğundan ve derneklere her daim imkânlar doğrultusunda ellerinden gelen desteği yerine getirmeye çalıştıklarından söz etti.

Mahalle sakinlerinden teşekkür

Kоnak Mahalle Muhtarı Selim Genççіftçі, yakından takip ettiği camii çevre düzenlemeleri için Başkan Karabalık’a teşekkür etti. “Çalışmanın tamamlanmasıyla bölge şık bir görünüme kavuştu. Kartepe’nin önemli geçiş merkezlerinden olan Uzunçіftlіk Köprülü kavşağına cepheli Konak Camі’ne vermiş olduğunuz desteklerden dolayı camii cemaati ve mahalle sakinleri adına teşekkür ederim” dedi.

Dernekler hizmet için varlar

Eski Eşme Cami Dernek Başkanı Hüseyin Kaplan ve yeni yönetimi Başkan Karabalık’ı makamında ziyaret ederek yeni yönetim hakkında bilgi verdiler. Derneklerin önemine değinen Başkan Karabalık, “Dernekler halka hizmet için varlar. Sizlerde derneğinizin yeni yönetimiyle daha iyi hizmetler yapacağınıza inanıyorum. Bizlerde üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” diyerek yapılan ziyaretlerden memnun olduğunu ifade ederek kendilerine başarılar diledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız