CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KARTEPE ŞEFKATİYELİ GENÇLERDEN İFTAR

Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde ikamet eden gençler geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i ağırladılar.

13 Haziran 2018 Saat: 10:03
KARTEPE ŞEFKATİYELİ GENÇLERDEN İFTAR
KARTEPE ŞEFKATİYELİ GENÇLERDEN İFTAR


Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde ikamet eden gençler geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i ağırladılar. İftar programında konuşan Başkan Üzülmez “24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır” dedi. Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde yaşayan gençler geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MHP Milletvekili adayı Ertan Yılmaz, Kocaeli Çukurovalılar Dernek Başkanı Erdoğan Davut ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sakinlerinin sevgiyle karşıladıkları Başkan Üzülmez, bütün hemşehrileriyle yakından ilgilendi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM
İftar programı öncesinde konuşan Başkan Üzülmez “Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenlerin, memleket sevdalılarıyla memleket meselesi  diyerek Cumhur İttifakı'yla yola çıkanların Yenikapı ruhuyla 15 Temmuz alçaklarına dersini vereceği önemli bir seçimdir" şeklinde konuştu.
KUTLU YÜRÜYÜŞ
24 Haziran’ın, Türkiye için bir milat olduğunu belirten Başkan Üzülmez “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olması için önemli bir tarihtir. 24 Haziran'da son vesayet kalıntıları da sandığa gömülecektir. Kutlu yürüyüş Cumhuriyetimizin 100. Yılında da devam edecektir. 24 Haziran, yeni bir gün, yeni bir tarih, Türkiye'nin aydınlık yarınlarının açılacağı gündür. Türkiye’nin güçlü olması İslam coğrafyasında ve mazlumlarda umut demektir. Bundan dolayı da 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız