CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KARTEPE’DE POZİTİF DÜŞÜNCE

Kartepe Belediyesi ve İŞKUR arasında protokol gereğince Toplum Yararına Proje kapsamında dönemsel olarak işe alınan personellere eğitim verildi.

13 Haziran 2018 Saat: 10:01
KARTEPE’DE POZİTİF DÜŞÜNCE
KARTEPE’DE POZİTİF DÜŞÜNCE


Kartepe Belediyesi ve İŞKUR arasında protokol gereğince Toplum Yararına Proje kapsamında dönemsel olarak işe alınan personellere eğitim verildi. Kartepe Belediyesi ile İŞKUR arasında anlaşma gereğince Toplum Yararına Proje kapsamında 6 ay süreyle 30 kişi işe başlatıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 2018 yılı hizmet içi eğitim programı dahiline belediye toplantı salonunda TYP (Toplum Yararına Proje) ile işe başlayan personele “pozitif düşüncenin gücü” semineri verildi.

BİLGİLENDİRME YAPILDI

Kartepe Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen hizmet içi eğitimde olumsuz düşüncelerin oluşma nedenleri, kafamızın içinde oluşan bizim hayatımızı olumsuzlaştıran düşüncelerin neler olduğunu ve bunları nasıl olumlu düşünceler haline getirebileceği ve seminerde pozitif düşüncenin gücü sayesinde insanın kendini daha güçlü ve daha mutlu hissederek zorlukların üstesinden nasıl gelecekleri konuları üzerinde duruldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız