FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.57° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Yaşam

Karaosmanoğlu, Ansan Hidrolik’i Ziyaret Etti

Başkan Karaosmanoğlu, Kartepe Ansan Hidrolik Fabrikası’nı ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi

16 Mayıs 2016 Saat: 15:28
Karaosmanoğlu, Ansan Hidrolik’i Ziyaret Etti
Karaosmanoğlu, Ansan Hidrolik’i Ziyaret Etti

Başkan Karaosmanoğlu, Kartepe Ansan Hidrolik Fabrikası’nı ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, önceki gün Nurten Canayakın’ın kurucusu olduğu Ansan Hidrolik’e konuk olarak çalışanlarla bir araya geldi. Makine Mühendisi eşi Ali Canayakın’ın teşvikiyle ticaretten sanayiciliğe geçen Nurten Canayakın, kadınların girişimci olduklarında neler başarabileceğini de ispatladı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Kandaz’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, çalışanlarla yemek yedikten sonra fabrika alanında incelemeler yaptı.


KARİYER SEÇENEĞİ OLMALI
2006 yılında imalata başlandığı bilgisinin yanı sıra araç üstü, kendinden yürüyüşlü, çekilebilir, kurtarıcı ve mobil vinç platformları olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını ifade eden Genel Müdür Ali Canayakın, ileri teknolojik ürünleri, nitelikli personeli ile zamanında teslimat anlayışıyla 2 bin metrekare kapalı alanda üretim gerçekleştirdiklerini söyledi. Karaosmanoğlu, “İleri ekonomik kalkınmanın ülkemizde girişimcilerin sayısının artmasıyla oluşacağına inanıyorum. Katma değeri yüksek ürünler ve teknolojik buluşların yanı sıra girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin gençler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesini çok önemli buluyorum. Ansan firmasının bugünlere gelmesinde Nurten ve Ali Canayakın’ı ayrıca tebrik ediyorum” dedi.


UZMAN AKADEMİSYENLER
Platform sektöründe AR-GE proje çalışmaları ile güven, yenilikçi kalite anlayışı ve istikrarlı bir konumuna ulaştıklarını ifade eden Ansan Hidrolik’in kurucusu Nurten Canayakın, fabrika içerisinde Karaosmanoğlu’na kuruluşundan bugüne kadar, alanında uzman akademisyenler ile kurumsallaşmaya yönelik profesyonel çalışmalar sürdürdüklerini ifade etti. Karaosmanoğlu, Ansan çalışanlarıyla buluşmasında kentin gelişimi noktasında önerileri de dinlerken, ziyaret çekilen hatıra fotoğrafları sonrası son buldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız