FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Karamürsel SP’de Aydın Güven Tazeledi

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı 6. olağan üstü kongresini gerçekleştirdi. Kongrede tek aday olan mevcut başkan İsmail Aydın, yeniden başkan seçildi

15 Mart 2016 Saat: 09:08
Karamürsel SP’de Aydın Güven Tazeledi
Karamürsel SP’de Aydın Güven Tazeledi

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı 6. olağan üstü kongresini gerçekleştirdi. Kongrede tek aday olan mevcut başkan İsmail Aydın, yeniden başkan seçildi

Saadet Partisi (SP) Karamürsel İlçe Teşkilatı 6. olağan üstü kongresini gerçekleştirdi. Kongrede tek aday olan mevcut başkan İsmail Aydın, 225 delegenin 85’inin oyunu alarak yeniden ilçe başkan seçildi. Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Saadet Partisi diğer partilere göre ayrı bir parti, asla ve asla diğer partilerle kıyaslanmayacak kadar müstesna bir parti. Biz Ak Parti’deki, CHP’deki, MHP’deki HDP’deki insanlar gibi davranamayız. Onların düşünceleri gibi bakamayız. Biz her yönüyle farklı bakan bir partiyiz” dedi.


BAŞARILAR DİLEDİ 
Sonrasında bir konuşma yapan AGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan, “Seçim çalışmalarına şimdiden hız vermemiz lazım. Bizler seçimden seçime hareket eden bir teşkilat değiliz. Terörün merkezi Diyarbakır Suruç deniliyor, terörün merkezi Amerika, Londra, İsrail siyonistleriydi. Çözüm merkezi Avrupa uyum yasalarıyla değil. İslam’dır, kardeşliğimizdir. Karamürsel yeni yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu. 


İSMAİL AYDIN’IN YÖNETİMİ
İsmail Aydın, Celal Arslanalp, Hasan Yıldız, Hüseyin Kocatepe, İzzet Gürses, Mecit Işık, Mehmet Özalay, Mesut Çakmak, Mustafa Baştürk, Mustafa Güntürk, Mustafa Kılınçsoy, Mustafa Sağlam, Mustafa Sıtkı Yamak, Mustafa Tekin, Süleyman Baydin.


İL DELEGELERİ 
Ali Özkan, Hasan Yıldız, Hüseyin Kocatepe, İsmail Aydın, İzzet Gürses, Mecit Işık, Mehmet Özalay, Mustafa Güntürk, Mustafa Sağlam, Mustafa Tekin, Mustafa Kılınçsoy, Mustafa Sıtkı Yamak, Mesut Çakmak, Rafet Bozkurt, Ayşe Fitoz, Nuran Mercan, Sevil Ertatar, Şafak Yamak, Şennur Altınbayrak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız