FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Karamürsel’in Olmazsa Olmazlarını Yaptık

Başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediyesi’nin meclis üyeleriyle bir araya geldi. Karaosmanoğlu, toplantıda “Karamürsel’de olmazsa olmaz işleri yaptık” dedi

19 Şubat 2016 Saat: 13:23
Karamürsel’in Olmazsa Olmazlarını Yaptık
Karamürsel’in Olmazsa Olmazlarını Yaptık

Başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediyesi’nin meclis üyeleriyle bir araya geldi. Karaosmanoğlu, toplantıda “Karamürsel’de olmazsa olmaz işleri yaptık” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediyesi Meclisi’nde görev yapan tüm siyasi partilerin meclis üyeleriyle önceki gün bir araya geldi. Hizmetlerin ve projelerin yanı sıra karşılıklı fikir alışverişinin yaşandığı birliktelikte konuşan Karaosmanoğlu, “İmkanlarımız ölçüsünde Karamürsel'in her noktasına hizmetlerimizi götürdük, götürmeye devam ediyoruz. Sahillerimiz başta olmak üzere Karamürsel'de vatandaşlarımızın taleplerini bir bir yerine getirdik. İlçemizi daha çok güzelleştirmek için tüm meclis üyelerimizle birlikte çalışacağız. Şunu ifade edebilirim ki; Karamürsel'de olmazsa olmaz işleri yaptık” dedi.


25 ADET ARITMAMIZ VAR
Kocaeli'de küçüklü büyüklü 25 adet arıtmanın olduğunu ifade eden Karaosmanoğlu, “Bakın su konusunda muazzam çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı ve sürekli akan bir su için yatırımlar yapıyoruz. İSU Genel Müdürlüğü’müzün aylık iki buçuk milyonu geçen indirimli elektrik faturası bulunmaktadır. Devasa pompalar, hidroforlar ve büyük bir sistem, alt yapı yatırımlarımızla birlikte halkımızın sağlıklı su alabilmesi için çalışıyor. Bu arada Karamürsel Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım kardeşimize bir konuda teşekkür etmek isterim. Kent estetiği noktasında vatandaşlarımızla birlikte yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Güzel ve estetik binalar şehirlere can verir. Karamürsel her geçen gün daha güzel olacaktır” ifadelerini kullandı.


BİRLİKTELİĞİNİZ ÖNEMLİ
Karamürsel ilçemizin güzelleştirilmesi adına verilen her emeğe teşekkür eden Karaosmanoğlu, “Sizin buradaki birlikteliğiniz çok önemlidir. AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Saadet Partili meclis üyelerimizle ve kardeşlerimizle aynı duygularla hizmeti önde tuttuğumuz için bu güzel çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Siyaset sen ben kavgası demek değildir. Halka değer verdiğimiz sürece vatandaşımızın teşekkürünü hep alırız. Halk görevini yaptı ve şimdi buradayız. Karamürsel'in güzel insanlarına yaptığımız bu güzel hizmetler yakışır” dedi.


PROJELER YERİNDE İNCELENDİ
Daha sonra Karamürsel'e 2. altın kemeri getiren ve bu dalda hem kendisine hem de Kocaeli’ye bir rekor kazandıran Başpehlivan Ahmet Taşçı, başkanlar Karaosmanoğlu ve Yıldırım’a özel bir tablo hediye etti. Toplantıdan sonra Karamürsel Kent Meydanı’nı ve belediye hizmet binasının son geldiği durumu yerinde inceleyen Başkan Karaosmanoğlu yetkililerden bilgi aldı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da eşlik ettiği incelemede, detaylar proje üzerinde bir kez daha gözden geçirildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız