FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.87° C / 21° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KARABALIK, SANAYİCİLERE KONUK OLDU

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Perşembe günleri geleneksel olarak düzenlediği kahvaltıya konuk oldu. İlçenin sınai, ticari, turizm, istihdam, loji

17 Ocak 2013 Saat: 17:12
KARABALIK, SANAYİCİLERE KONUK OLDU
KARABALIK, SANAYİCİLERE KONUK OLDU

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Perşembe günleri geleneksel olarak düzenlediği kahvaltıya konuk oldu. İlçenin sınai, ticari, turizm, istihdam, lojistik ve çevre konularını sanayicilerle irdeleyen Karabalık, özellikle yeni bir üniversite getirilmesi, noter hizmetinin verilmesi ve lojistik yapılanmanın değerlendirilmesi konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Ertürk ve yönetim kurulu üyelerinin, geleneksel Perşembe kahvaltı organizasyonuna katılan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, sanayicilerle çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundu.

Kahvaltılı toplantıda ilçenin sınai, ticari, turizm, istihdam, lojistik ve çevre konularını irdeleyen taraflar Kartepe’nin kalkınmasında atılacak adımları masaya yatırdılar.Karabalık ve ekibini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade eden KATSİAD Başkanı Mustafa Ertürk, özellikle sanayiciler adına başta istihdam, yapılanma ve bölgesel iletişim eksikliğini vurgulayarak nasıl katma değer sağlayabileceklerini ve sanayicilerin taleplerini aktardı.

Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, Türkiye’de sanayiciye rağmen hiçbir şey olmasının mümkün olmayacağını belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız