CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.56° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KARABALIK; "BAŞKA KASET VARSA ÇIKARSINLAR."

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, internete düşen ses kayıtlarının ardından basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Karabalık, kasetin doğruluğunu kabul ederek resti çekti. Karabalık,

28 Şubat 2013 Saat: 14:46
KARABALIK; "BAŞKA KASET VARSA ÇIKARSINLAR."
KARABALIK; "BAŞKA KASET VARSA ÇIKARSINLAR."

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, internete düşen ses kayıtlarının ardından basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Karabalık, kasetin doğruluğunu kabul ederek resti çekti. Karabalık, 'Kimin elinde ne kadar kaset varsa şimdiden ortaya döksünler' dedi.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ile Şevki Yılmaz arasında kaymakam Mustafa Ünaldı'nın görevden alınması ile ilgili internete düşen ses kayıtları hakkında Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık basın toplantısı düzenledi.

Karabalık'a açık destek veren ak parti kartepe ilçe başkanı hasan Kandaz da vakti gelince bu komployu isimleriyle açıklayacaklarını ifade etti.

Dinlemede komplo olduğunu iddia eden karabalık, “sorunlarımızı parti büyüklerimize değil de dümen haydara mı soracağız” diyerek göndermede bulundu.

Yayınlanan kasetteki konuşmaların doğru olduğunu ifade eden Karabalık, “yaptığımız konuşmaların dün olduğu gibi bugünde arkasındayız kimin elinde ne kaset varsa ortaya çıkarsın” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız