FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.08° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kara Kuvetlerine Daimi Personel Alımı

T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1. Ordu Komutanlığı Selimiye Astsubay Orduevi Müdürlüğü ’ nce personel alımı yapılacağı duyuruldu.

7 Ağustos 2016 Saat: 12:18
Kara Kuvetlerine Daimi Personel Alımı
Kara Kuvetlerine Daimi Personel Alımı

T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1. Ordu Komutanlığı Selimiye Astsubay Orduevi Müdürlüğü ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bilgi İşlem Destek Elemanı ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 15 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

 Bilgi İşlem Destek Elemanı alımı için bilgi işlem destek elemanı mesleğinde BİMED Paket programı kullanmasını bilmek ve ofis programı kullanabilmek gerekmektedir. İşe alımlar kura ile yapılacaktır. Kura tarihi 26.08.2016 saat.11.00 de yapılacaktır. İlanda herhangi bir ikamet zorunluluğu belirtilmemiştir. İlanın çalışma adresi Tıbbiye Caddesi Selimiye/ Üsküdar olarak belirtilmiştir. Bu ilana kişisel durumu “Normal” olanların dışında “Terörle Mücadelede Yaralanan” da başvurabilir.

Başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız