FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak25.62° C / 27° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAPLAN ‘‘ASGARİ ÜCRETİ PROTESTO ETMEK YASA DIŞI MI?’’

CHP Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan milletvekili Haydar Akar ve il başkanı Yalçın Kuşkan ile birlikte il binasında basın toplantısı düzenledi. Kaplan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. CHP Mi

4 Ocak 2013 Saat: 15:59
KAPLAN ‘‘ASGARİ ÜCRETİ PROTESTO ETMEK YASA DIŞI MI?’’
KAPLAN ‘‘ASGARİ ÜCRETİ PROTESTO ETMEK YASA DIŞI MI?’’

CHP Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan milletvekili Haydar Akar ve il başkanı Yalçın Kuşkan ile birlikte il binasında basın toplantısı düzenledi. Kaplan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

CHP Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, milletvekili Haydar Akar ve il başkanı Yalçın Kuşkan ile birlikte il binasında basın toplantısı düzenledi. Kaplan asgari ücret konusunda taleplerini dile getirmenin neresinin yasa dışı olduğunu söyledi.Asgari ücreti protesto etmek isteyen Kesk disk daha toplanmalarına izin verilmeden biber gazı ve tazyikli su ile bunları dağıttılar bu demokrasi değildir ileri demokraside değildir.Kaplan kendimi bu ilin mülki amirlerinin yerine koyuyorum acaba asgari ücretle geçinmek isteyenlerin talepleri dile getirmek istemeleri yasa dışı mı?Öte yandan Kaplan Kocaeli üniversitesindeki ilgili öğrenciler ve emekçiler sivil toplum örgütleri daha toplantı yapmadan kendilerini ifade etmeden ilgili kolluk kuvvetleri çok sert orantısız güç kullanarak eylemleri baskı altına almıştır.dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız