CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

hafif yağmur7.91° C / 9° C

hafif yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KANSERE İNAT SAHNEDE ŞOV...

15 yıl önce akciğer kanserine yakalanan ve doktorların 3 ay ömür biçtiği Latif Kalkandere 10 yıldır yaptığı stand up gösterisiyle hem hastalığı nasıl yendiğini hem de kanserden korkmamak gerektiğini m

3 Nisan 2013 Saat: 12:10
KANSERE İNAT SAHNEDE ŞOV...
KANSERE İNAT SAHNEDE ŞOV...

15 yıl önce akciğer kanserine yakalanan ve doktorların 3 ay ömür biçtiği Latif Kalkandere 10 yıldır yaptığı stand up gösterisiyle hem hastalığı nasıl yendiğini hem de kanserden korkmamak gerektiğini mizahi bir dille anlatıyor.


Son olarak Ford Otosan Kültür Merkezi Salonu'nda ‘Hastayım Yaşıyorum Buna Ben de Şaşırıyorum ‘ gösterisiyle sahne alan Kalkandere yaptığı açıklamada; ''15 yıl önce 1997 yılında kansere yakalandım. Önce çok korktum herşeye inandım , herşeyi yaptım. Ama sonra doktor bana 3 ay ömrün kalmış dediğinde 1 ayda kalabilirdi diye düşünerek şükrettim. 15 yıldır yaşıyorum. Gösterilere çıkarak kanserin korkulacak birşey olmadığını anlatıyorum'' ifadelerini kullandı.


Es Oto katkılarıyla hazırlanan gösteride kanser hastaları ve Ford Otosan çalışanları için sahneye çıkan Kalkandere, gösterisi boyunca hem güldürdü hem düşündürdü. 1 buçuk saat süren oyun boyunca esprileriyle kırıp geçiren Kalkandere, son bölümde ise kanser hastalığından nasıl kurtulduğuna dair önemli tavsiyelerde bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız