CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAN BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

Kızılay ve Başiskele Gümüşhane Kabaköylüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ortaklığı ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanya kapsamında çok sayıda vatandaş kan bağışında bulundu. Kızılay ve

7 Nisan 2013 Saat: 20:56
KAN BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ
KAN BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

Kızılay ve Başiskele Gümüşhane Kabaköylüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ortaklığı ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanya kapsamında çok sayıda vatandaş kan bağışında bulundu.

Kızılay ve Başiskele Gümüşhane Kabaköylüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Yakut ortaklığı ile Başiskele’dekan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanya kapsamında çok sayıda vatandaş kan bağışında bulundu.
Kampanyaya destek veren Doktorlar da herkesi kan bağışında duyarlı olmaya davet etti. Başiskele Gümüşhane Kabaköylüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği BaşkanıHüseyin Yakut ise bu tür organizasyonlara katkısının süreceğini belirterek kendisi de kan bağışında bulundu.İzmit Kızılay Kan Bağış Kazanım UzmanıGülden Ünal katkılarından dolayı herkese teşekkür ederek kan bağışının önemine vurgu yaptı. Ünal kan bağışının bağış yapan vatandaşlara sağladığı faydalara da değindi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız