FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21.46° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAMUYA KIYAFET ÖZGÜRLÜĞÜ GELSİN!

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şubesi kamu kurumlarında kılık kıyafet özgürlüğü için başlattığı imza kampanyasına destek sağlamak için Kocaeli il müftülüğünü ziyaret etti. Eğitim Bir Sen Kocaeli İl başkanı

10 Ocak 2013 Saat: 13:54
KAMUYA KIYAFET ÖZGÜRLÜĞÜ GELSİN!
KAMUYA KIYAFET ÖZGÜRLÜĞÜ GELSİN!

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şubesi kamu kurumlarında kılık kıyafet özgürlüğü için başlattığı imza kampanyasına destek sağlamak için Kocaeli il müftülüğünü ziyaret etti. Eğitim Bir Sen Kocaeli İl başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu bu kapmanya kapsamında ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, kamuda kılık kıyafet özğürlüğü için 10 milyon imza kampanyasına destek sağlamak amacıyla Kocaeli il müftüsü Mehmet Sönmezoğlunu ziyaret etti.Eğitim Bir Sen Kocaeli İl başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, bu kampanya kapsamında çeşitli sivil toplum kuruluşları ve siyasi partileri ziyaret etmeye devam edeceklerini belirtti.

Kocaeli İl Müftülüğünü ziyareti sırasında konuşan Eğitim Bir Sen Kocaeli İl Başkanı Keleşoğlu, mücadelemizde en önemli nokta kılık kıyafet yönetmeliğindeki başı açık olma zorunluluğun kaldırılması olduğunu ifade etti.Baş örtünmenin şart ve farz olduğunu bunu vatandaşa anlattıklarını ifade eden Kocaeli il müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, çalışmalarından ötürü Eğitim Bir-Sen’i kutladıklarını söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız