CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10.47° C / 11° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAMU ÇALIŞANLARININ HAKLARI İÇİN YÜRÜYOR

Kamu çalışanlarının hakları için İstanbuldan Ankaraya yürüyen ve Kocaelinin Körfez ilçesine ulaşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne bir gün ara vermek zorun

23 Şubat 2013 Saat: 13:14

Kamu çalışanlarının hakları için İstanbul'dan Ankara'ya yürüyen ve Kocaeli'nin Körfez ilçesine ulaşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne bir gün ara vermek zorunda kaldı. Yusuf Yazgan, yarın sabah kaldığı noktadan yürüyüşüne devam edecek.

Kamu çalışanlarının 666 Sayılı Kararname ile kaldırılan fazla mesai ücretleri, ek ödemeleri ile ikramiyelerinin geri verilmesi ve 4/C'liler ile sözleşmelilerin kadroya alınması için İstanbul'dan Ankara'ya yürüyen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, yürüyüşünün 3'üncü gününde Kocaeli'ye bağlı Körfez ilçesine ulaştı. Genel Başkan Yusuf Yazgan, rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne burada ara vermek zorunda kaldı.

İstanbul'dan başladığı yürüyüşe aralıksız olarak 3 gün devam eden Yusuf Yazgan'ın ayağında şişme meydana geldi. Hastaneye götürülen Yazgan, doktor kontrolünden geçti. Yusuf Yazgan'ın ayağında zorlanmaya bağlı olarak zedelenme olduğu, bunun için ayağının şiştiği tespit edildi. Doktorlar, ilaç tedavisi uygulanacak Yazgan'a en az bir gün dinlenmesi gerektiğini söyledi.

Rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne bir gün ara vermek zorunda kalan Yazgan, yarın sabah kaldığı noktadan yürüyüşüne devam edecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız