CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.47° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAMALAK'TAN VEFA ÖRNEĞİ

Saadet Partisi Genel başkanı PROF DR Mustafa Kamalak 40 yıllık milli görüş çizgisinden ayrılmayan Birkaç gün öce Eşini Kaybeden Muzaffer Kalkanı Evinde Ziyaret ederek baş sağlığı diledi. Kocaeli ye Ba

1 Ocak 2013 Saat: 10:35
KAMALAK'TAN VEFA ÖRNEĞİ
KAMALAK'TAN VEFA ÖRNEĞİ

Saadet Partisi Genel başkanı PROF DR Mustafa Kamalak 40 yıllık milli görüş çizgisinden ayrılmayan Birkaç gün öce Eşini Kaybeden Muzaffer Kalkanı Evinde Ziyaret ederek baş sağlığı diledi.

Kocaeli ye Başiskele kongresi için gelen Saadet Partisi Genel Başkanı PROF DR Mustafa Kamalak Kongre sonrası Hereke Kışla düzünde oturan Milli Görüş Lideri PROF DR Necmettin Erbakan Hocayla birlikte siyasete başlayan 42 Milli görüşçü Muzaffer Kalkanı Eşinin Vefatı Nedeniyle evinde taziye ziyaretinde bulundu.

Eşinin vefatı nedeniyle Muzaffer Kalkan’a Baş sağlığı dileyen Mustafa Kamalak Merhumeye Allahtan Rahmet Sizlere ve bütün aile efradına da sabırlar diliyorum ne mutlu sizlere ki böyle bir davanın bayraktarlığını yapmış sınız Allah sizleri ve bizleri bu davadan ayırmasın dedi.

Acılarını bizzat eve gelerek Kalkan Ailesi le paylaştığından dolayı Teşekkür eden Muzaffer Kalkan Allah Sizden ve sizin gibi Ömrünü İnsanlığın Kurtuluşuna adayan Müslümanlarda razı olsun duasında bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak la birlikte Genel başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ,İl Siyasi işler Başkanı Abdülhamit Kahveci ,Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ,Teşkilat başkanı Mehmet Ali Tahtalı ve Hereke sorumlusu Süleyman Sever de taziyede hazır bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız