FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.49° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Yaşam

Kadınlar Bu Plajla Mutlu Olacak

Vali Güzeloğlu ve Milletvekili Katırcıoğlu, Kandıra’nın sahillerinde Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte incelemeler yaptı. Katırcıoğlu, Kadınlar Plajı ile ilgili, “Kadınlar bu plajla mutlu olacak” dedi

27 Mayıs 2016 Saat: 14:11
Kadınlar Bu Plajla Mutlu Olacak
Kadınlar Bu Plajla Mutlu Olacak

Vali Güzeloğlu ve Milletvekili Katırcıoğlu, Kandıra’nın sahillerinde Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte incelemeler yaptı. Katırcıoğlu, Kadınlar Plajı ile ilgili, “Kadınlar bu plajla mutlu olacak” dedi

İç turizmin önemli merkezlerinden ve Kocaeli’nin komşu şehirlerinde yaşayan insanların akın ettiği Kandıra’nın bu seferki teknik gezisinin konukları Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcı Hasan Aydınlık, Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve diğer kamu yöneticileri oldu.


KADINLAR PLAJI’NI İNCELEDİLER
Büyükşehir Belediyesi tarafından sahillerin halka açılması ve hizmet kalitesinde yükselen ivmenin her geçen yıl artarak devam ettiği Kandıra sahillerinden Kefken, Kerpe ve Miço Koyu kadınlar plajı ilimizin üst düzey yöneticileri tarafından incelendi. Sezona hazır hale getirilecek çalışmalar için ekiplerin yoğun çalıştığı sahillerde özellikle Miço Koyu kadınlar plajındaki hummalı çalışma dikkatlerden kaçmıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından Vali Güzeloğlu ve Milletvekili Katırcıoğlu’na detaylı bilgi aktarılırken, halkımızın mutlu ve huzurlu olacağı bir mekân oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını da ifade etti. 


ÖNEMLİ BİR EKSİK
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra Miço Koyu Kadınlar Plajı’nın önemine vurgulayarak, “Kadınlarımıza özel yapılan bu plaj çok önemli bir eksiği ortadan kaldıracaktır. Kadınımıza hem yakışan hem de deniziyle güzel vakit geçirecekleri bu alan için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyorum. Sadece kadınlara ait bir yer olması halkımızın her kesiminden farklı yaşam biçimlerine sahip bütün kadınlarımızı bu plaj mutlu edecektir” dedi. 
 

CENNET KÖŞE
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, incelemelerden sonra yaptığı açıklamasında; “Öncelikle çok güzel bir havada ilimizin ve ülkemizin bir cennet köşesi Kandıra ilçemizdeyiz. Kandıra çok güçlü bir tarihi, geleneği ve geçmişi olan bir ilçemiz. Kandıra’da bu açıdan bizim için çok önemsediğimiz bir ilçemiz. Amacımız çabamız Kocaeli’mizin her köşesinde yaşam kalitesini iyileştirmek, gelecek her gün gelecekte bıraktığımız günden daha iyi yapmak. Özveriyle çalışan çok gayret eden bir anlayışla meseleye bakıyoruz. El birliğiyle güç birliğiyle Kocaeli’mizi çok güzel bir geleceğe taşıyoruz. Bu noktada Kandıra ilçemizdeki hizmetlerden dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız