CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KAÇAK HAFRİYATA 7 MİLYON TL CEZA!DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaptığı çalışmalarla kaçak hafriyat dökmek isteyenlere göz açtırmıyor. Gece ve gündüz yapılan denetimlerle kaçak hafriyat dökerek çevreyi kirletenlere yük

10 Şubat 2013 Saat: 11:42
KAÇAK HAFRİYATA 7 MİLYON TL CEZA!DENETİMLER DEVAM EDİYOR
KAÇAK HAFRİYATA 7 MİLYON TL CEZA!DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaptığı çalışmalarla kaçak hafriyat dökmek isteyenlere göz açtırmıyor. Gece ve gündüz yapılan denetimlerle kaçak hafriyat dökerek çevreyi kirletenlere yüklü para cezaları veriliyor. Geçtiğimiz yıl yapılan denetimlerde çevreyi kirletenlere 7 milyon 127 bin TL’lik para cezası kesildi.

Kocaeli’nin kirletilmemesi adına hafriyat sahalarındaki Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarda, hafriyat taşımacılığı, dökümler ve kazı çalışmaları Büyükşehir Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü’nce etkin bir şekilde denetleniyor.Yapılan çalışmalarda usulsüz çalıştığı tespit edilenlere bu kapsamda cezalar uygulanıyor. Bu kapsamda kurallara uymayan kurum ve kişilere 2012 yılında toplam 7.127.647 TL para cezası kesildi.

Öte yandan denetimlerde uydu takibine geçilmesi sonucu kaçak hafriyat çalışmalarının önüne geçildi. Tüm Kocaeli denetim ekiplerince sürekli takip altında tutuluyor, gece ve gündüz denetimleri etkin bir şekilde devam ediyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız