CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur10° C / 10° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İZMİT'TE OLAYLAR ÇIKTI...

Anlamı Yeni gün baharın gelişi demekti ve farklı bir Nevruz kutlanılması bekleniyordu. Bu hayal ne yazık ki gerçek olmadı. İzmitte Nevruz kutlaması yapmak isteyen BDPli grup terörist başı için slogan

17 Mart 2013 Saat: 16:13

Anlamı "Yeni gün" baharın gelişi demekti ve farklı bir Nevruz kutlanılması bekleniyordu. Bu hayal ne yazık ki gerçek olmadı. İzmitte Nevruz kutlaması yapmak isteyen BDP'li grup terörist başı için slogan atınca, İzmitliler sokağa döküldü. İki grup arasında taşlar, sopalar konuştu. İzmit savaş alanına döndü.

BDP’lilerin düzenlediği Nevruz yürüyüşü PKK gösterine dönüştü. Terörist başı Öcalan lehine slogan atan grup Leyla Atakan Caddesi’nden Perşembe pazarı alanına kadar hasar vermedikleri araç kalmadı.

BDP'nin Endüstri Meslek Lisesi önünde başlayan Nevruz kutlaması için yapacağı yürüyüş İzmit'i savaşa alanına çevirdi. Terörist başı Abdullah Öcalan için atılan sloganlara İzmitli bayraklar ile tepki gösterince ortalık fena karıştı.

Binin üstünde olan emniyet görevliler BDP'li gurupu Leyla Atakan Caddesinde güvenlik çemberinde toplamaya başladı. Buna karşılık sloganları duyan İzmitli vatandaşlar da bayraklarla tepki gösterince ortalık karıştı. Ara sokaklaradan toplanma alanına gelmek isteyen BDP'li gruplar ile İzmitli vatandaşlar birbirine girdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız