FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.57° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İZMİT'TE AĞAÇ TAKSİ DURAĞININ ÜZERİNE DEVRİLDİ

İzmit Cumhuriyet Parkı’nın Alemdar Caddesine bakan kısmında bulunan uzun zamandır yan yatmış, tehlikeli biçimde duran çam ağaçları, önceki gece yağan yoğun karın oluşturduğu ağırlıkla devrildi Taksi d

8 Ocak 2013 Saat: 12:32
İZMİT'TE AĞAÇ TAKSİ DURAĞININ ÜZERİNE DEVRİLDİ
İZMİT'TE AĞAÇ TAKSİ DURAĞININ ÜZERİNE DEVRİLDİ

İzmit Cumhuriyet Parkı’nın Alemdar Caddesine bakan kısmında bulunan uzun zamandır yan yatmış, tehlikeli biçimde duran çam ağaçları, önceki gece yağan yoğun karın oluşturduğu ağırlıkla devrildi

Taksi durağında bulunan şoförler daha öncede bu konuda uyardıklarını ancak alanın anıtlar kuruluna ait olması nedeniyle kesilemediğini söyledi. Taksiciler diğer ağaçlarında tehlikeli olduklarını ve kesilmesi gerektiğini ifade etti.

Park Taksi Durağı Başkanı Özden Uslu, burada inceleme yapılırken sözlü olarak defalarca bu ağaçların kesilmesi yönünde talepte bulunduklarını, ancak gece ağacın devrildiğini söyledi.

Özden Uslu, “Cumhuriyet Parkımızda gerçekten çok güzel bir proje yapıldı. Ancak buraya gelen yetkililere defalarca bu ağaçların devrilebileceğini aktardık. Maalesef kurul bu konuda bir karar alamadı. Gece de bir çam ağacı yanındakinin üstüne ve o da yeni yapılan durağımızın çatısına devrildi. Allahtan kimsenin burnu bile kanamadı. Ancak iki tane daha ağacın kesilmesi gerekiyor. Kesilmez ve birisinin burnu kanarsa bunun sorumlusu bu kararı almayanlardır” dedi.

İzmit Belediyesi ekipleri de olay sonrası kurul üyelerine haber verdiler ve devrilen iki ağacı kestiler. Ekipler, karar çıkmadığı için diğer ağaçlarla ilgili herhangi bir şey yapamayacaklarını belirttiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız