FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.53° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ ADIM

“Kültür Sanat Şehri İzmit” hedefiyle çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, bu konudaki çalışmalarını 2013 yılında daha da hızlandırdı. Kültür sanat çalışmalarını yönlendirecek bir platform oluşturm

5 Ocak 2013 Saat: 14:44
İZMİT BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ ADIM
İZMİT BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ ADIM

“Kültür Sanat Şehri İzmit” hedefiyle çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, bu konudaki çalışmalarını 2013 yılında daha da hızlandırdı. Kültür sanat çalışmalarını yönlendirecek bir platform oluşturmayı amaçlayan İzmit Belediyesi, Belediye Başkanı Nevzat Doğan ev sahipliğinde kentimizin bir kültür sanat konusundaki önemli isimlerini biraraya getirdi.

İzmit Belediyesi, kültür sanat çalışmalarını 2013 yılında da hızlandırdı. İzmit Belediyesi, bu kapsanda Kocaeli’nin kültür sanat konusunda isim yapmış kişileri bir programda buluşturdu.Toplantı sırasında İzmek Resim Kurs Öğretmeni Kamuran Özben yağlı boya tablo yaptı.İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan konuşmasına Ataol Behramoğlu’nun “Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Bir Şey Var” isimli şiiriyle başladı.Toplantıda söz alan Meclis Üyesi Gülümser Ayhan, Doğan’ın sanatsal çalışmalarını takip ettiklerini belirtti.Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Osman Saraç da İzmit’te Sanat Var çalışması ve verdiği destekten dolayı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti.“Sanayi kenti olmamız kültür ve turizm kenti olmamıza engel değil” diyen Kocaeli Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçaslan ise İzmit Belediyesi’nin çalışmalarının örnek olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız