FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak24° C / 24° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Siyaset

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'dan MHP'ye Ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki duruş ve tavırları için MHP İzmit ilçe başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

4 Ağustos 2016 Saat: 19:10
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'dan MHP'ye Ziyaret
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'dan MHP'ye Ziyaret

Geçtiğimiz hafta içerisinde CHP, SP ilçe başkanlıklarına ziyarette bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın dünkü durağı MHP İzmit İlçe Başkanlığı’ydı. İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yöneticileri tarafından karşılanan Doğan ve Korkmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette AK Parti İzmit İlçe yöneticileri de katılım sağladı.

‘DAHA ÇOK ÜZÜLECEKLER’

Ziyarette ilk olarak konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Avrupa’nın iki yüzlüğünü gördük. Avrupa karnından konuşmaya devam etmektedir. Bu yapılanları Türk milleti izlemeye devam etmektedir. Gezi olaylarında çevre güvenliğini sağlamak isteyen polislerimize Molotof atanlar, parke taşlarını sökerek atanlara müdahale etti diye canlı yayınlarla demokrasi nerede diye yayın yapanlar şimdi neredeler? Günlerce yayın yapmışlardı. Elinde bayrak olanlara kurşun atılırken, demokrasinin merkezi olan meclis bombalanmıştır. Neredeyse üzüldüklerini anlatacaklardır. Daha çok üzülecekler” şeklinde konuştu.

‘ASIMIN NESLİ SİLAHIN ÖNÜNDE DİKİLMİŞTİR’

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ise ‘milletimize karşı darbe adı altında suikast girişimi oldu’ diyerek, ‘’Burada milletimizin duruşu siyasi partilerin duruşuyla darbe önlendi. MHP bu noktada genel başkanından üyesine kadar herkes dik durmuştur. Bundan dolayı teşekkür ederim. Ülkemiz vatanımız tehdit altında olunca gerisi teferruat olmaktadır. Hain saldırı karşısında alanlarda herkes bulunmuştur. Her kesim sokağa çıkmıştır. Çanakkale Destanı bu süreçte yeniden yazılmıştır. Asımın nesli silahın önünde dikilmiştir. İmanı olmayanın vatan sevgisi olmaz” ifadelerini kullandı.

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz “15 Temmuz bir milattır. 12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı diye açıklama yapanlar “15 Temmuz’da gayri meşru çocukları kazanamadı. Burada hedef milletimiz ve devletimiz olmuştur. Darbe püskürtülmüş olmaz ise burada olamazdık. O akşam ellerimizi ovuşturmadık. Sadece devletin gittiğini söyledik. Bu devlet işidir. Tek bayrak tek vatan işidir. Bütün teşkilatlar olarak 7 Ağustos tarihinde alanda olacağız. Milletin parasıyla alınan hiçbir şey millete karşı kullanılamaz. PKK ne ise FETÖ aynısıdır. Aynı şekilde yargılanmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız