FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İSU, Personeliyle İftarda Buluştu

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü’nün geleneksel olarak düzenlediği iftar programı kurum bahçesinde gerçekleştirildi. İSU çalışanları iftar organizasyonuna yoğun ilgi gösterdi.

1 Temmuz 2015 Saat: 13:09
İSU, Personeliyle İftarda Buluştu
İSU, Personeliyle İftarda Buluştu

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü’nün geleneksel olarak düzenlediği iftar programı kurum bahçesinde gerçekleştirildi. İSU çalışanları iftar organizasyonuna yoğun ilgi gösterdi.

İSU’nun geleneksel iftarı önceki gün yoğun bir katılımla kurumun bahçesinde gerçekleştirildi. İftara, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Müdür İlhan Bayram, KBB genel sekreter yardımcıları Feyzullah Okumuş ve Doğan Erol, İSU genel müdür yardımcıları Aziz Temiz, Alaeddin Alkaç ve Ali Sağlık, daire başkanları ile genel müdürlük, İzmit, Derince, Körfez ve Kandıra Şube Müdürlüğü, müdür ve personeli katıldı.
 

KUTSAL BİR GÖREV
Açılan iftarın ardından bir konuşma yapan Genel Müdür İlhan Bayram, “İnşallah bu ayın feyz ve bereketinden hepimiz faydalanırız. Muhakkak kişilerin imtihanı olduğu gibi kurumların da imtihanı oluyor. Geçen haftalar içerisinde arkadaşlarımız hem normal çalışmalarını yapıyor hem de Rabb’im bu sene yağmuru da bol verdiği için geceleri de ekiplerimiz yoğun bir faaliyet içerisinde oldu. Su gibi aziz bir nimeti kesintisiz ve sağlıklı ulaştırmak için aşk ve şevkle çalışıyoruz.. Bunun çok kutsal bir görev olarak düşünüyorum” dedi.
 

ÖRNEK DURUMA GELDİK
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da bir konuşma yaparak, “2 binin üzerinde bordrolu çalışan arkadaşlarımız var. Ama Allah’a şükür geldiğimiz nokta itibariyle, yaptığımız hizmet yönüyle Türkiye’ye, çevre coğrafyaya örnek bir duruma geldik. Buraya kadar çok hayırlı ve güzel kararlar aldık. Çok güzel hedefler belirledik ve çok güzel işler yaptık” ifadelerine yer verdi. 


100 YIL BORÇLANDIRMADIK
İyi bir ekiple çalıştıklarını vurgulayan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Aldığımız kararları değerli çalışma arkadaşlarımız tarafından en kaliteli şekilde hayata geçirdik ve uyguladık. Bu bir ekip çalışması. Ekip isteyerek, severek inanarak yapınca başarıda geliyor. Hiçbir sıkıntıda duymadık, kendi imkanımızla, yağımızla kavurduk. Baraj yaptık, yeni barajlar yapacağız, kendi kaynaklarımızla bunu yaptık. Öyle milleti borçlandırmadık, milleti 100 yıl borçlandırmadık. Yuvacık barajının borcunu 100 yıl daha ödeyeceğiz. Onun bir benzerini bir Kandıra’da yaptık, kendi öz kaynaklarımızla yaptık. Hem oranın borcunu ödedik, hem burada yeni baraj yapıldı.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız