FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu21.54° C / 22° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İŞTE SARI RENGİN GÜCÜ...

Sarı, göğüs kafesi ve göbek üzerinde bulunan çakrayla ilgilidir.Pankreas, karaciğer, dalak, mide ve ince bağırsak gibi iç organların çakraları sarı ile imgelenir. Sarı öz değer, kendine güven, akıl, y

1 Mayıs 2013 Saat: 15:30
İŞTE SARI RENGİN GÜCÜ...
İŞTE SARI RENGİN GÜCÜ...

Sarı, göğüs kafesi ve göbek üzerinde bulunan çakrayla ilgilidir.Pankreas, karaciğer, dalak, mide ve ince bağırsak gibi iç organların çakraları sarı ile imgelenir.

Sarı öz değer, kendine güven, akıl, yargı ve zihinsel aktivite ile ilgili bir renktir.Bu konsantrasyonu uyarır ve öğrenme becerilerini geliştirir.Obsesif düşüncelerden uzak tutar. Sarı renk kendine güven, uyanıklık, geniş fikirlilik, iyi mizah, iyimserlik, mantıksal düşünme ve uyumluluk hislerini yaratır. Sarı sinirleri uyarır ve beynin alışmasında etkili olur.Kasları güçlendirir, sindirim sistemini etkiler.Karaciğer üzerinde etkiye sahip olduğundan kanı temizler.Aynı zamanda iştah açıcı etkisi vardır.Ayrıca gece körlüğü olanlarda etkilidir. Tamamlayıcı rengi menekşe rengidir.Birlikte çok hoş bir görüntü yaratırlar ve ruhsal sağlığınızı bütünlerler. Depresyonu azaltır, melankoli belirtilerini azaltır.Üzüntü, elem ve keder duygularından arınmaya yardımcı olur.Coşku ve iyimserlik yaratır.Sarı aklın rengidir ve zihinsel yetenekleri geliştirir. Neşelenmek istediğinizde, aktif olmak, atak olmak, tetikte olmak istediğinizde, keyiflenmek istediğinizde sarı giyin. Ateşli zamanlarda, ishal veya vücudunuzda iltihap olduğunda, aşırı heyecanlı ve çarpıntınız olduğunda, korku ve endişe duyduğunuzda, uykusuz olduğunuzda, dinlenmeniz gerektiğinde sarı giymeyin.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız