FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Işık, "30 Ağustos, milletimizin gurur günüdür"

Milli Savunma Bakanı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94’ncü yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı

30 Ağustos 2016 Saat: 13:07
Işık, "30 Ağustos, milletimizin gurur günüdür"
Işık, "30 Ağustos, milletimizin gurur günüdür"

Bakan Işık’ın mesajı şu şekilde:

Büyük zaferimizin yaşandığı 30 Ağustos, Milletimizin gurur günüdür.

Milletimizin bağımsızlığına her şeyden daha fazla önem verdiğinin nişanesi olan 30 Ağustos'ta, Kutsal bildiğimiz vatanımızın savunması için Aziz Milletimiz, destan yazmıştır.

Dün olduğu gibi bugün de şehitlerimizin kanlarıyla, aynı iradeyle ülkemize sahip çıkıyoruz, İstiklal ve İstikbalimizden ödün vermiyoruz.

Hedeflerimiz için durmaksızın çalışırken, hain teröristlerin engelleme çabalarına rağmen, yılmadan yolumuza devam ediyoruz.

Huzurumuzu ve birliğimizi yok etmek isteyen FETÖ mensubu hainler, Demokrasi Bayramı ilan ettiğimiz 15 Temmuz'da da milletimizin kararlı duruşu, başta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere devlet büyüklerimizin feraseti ve hainlere hiç bir zaman prim vermeyen şerefli asker ve polislerimizin mücadelesiyle bozguna uğradılar.

Birliğimize asla halel getiremeyecek terör örgütleri, her zaman milletimizin birliği karşısında aynı kaderi yaşamaya mahkumdurlar.

Cumhuriyet, demokrasi ve vatan uğrunda şehit düşen aziz milletimizin her bir ferdi, geleceğimizin de teminatı olarak hafızalarımızda yer etmeyi sürdürecektir.

İçte ve dıştaki düşmanlarımızla mücadelede en büyük destekçimiz olan Milletimiz, her türlü takdire şayandır.

Sadece yurt içinde değil, Milletimizin huzur ve güvenliği için sınır ötesinde de yoğun mücadelemiz devam ediyor.

Fırat Kalkanı Harekatımız, hudut hattımızda huzur sağlanana kadar sürecek, hemen yanıbaşımızda mağduriyet yaşayan mazlum insanlar için de kurtuluş olacaktır.
Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve bütün güvenlik güçlerimiz, canları pahasına terörle kararlı mücadelesini sürdürürken yine en büyük desteği halkımızdan almaktadır.

FETÖ mensubu hainleri temizlemekteki kararlılığımız sürerken, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne alacağımız milletimizin kahraman evlatlarıyla ordumuzun gücüne güç katacağız.

Nitelikli personel kaynağı ve milli silahlarıyla donatılmış ordusuyla Türkiye Cumhuriyeti, bölgede barış, huzur ve güvenliğin teminatı olmaya devam edecektir.

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, ülkemizin bekası için canlarını hiçe sayan aziz milletimizin her bir ferdini saygıyla selamlarım.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız