FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

IŞİD’le savaşmak isteyen Kobani’ye gidip savaşsın

AKP İl Teşkilatı, 18-19 Ekim’de yapılacak delege seçimleri ile, 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında yapılacak ilçe kongrelerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

10 Ekim 2014 Saat: 15:03
IŞİD’le savaşmak isteyen Kobani’ye gidip savaşsın
IŞİD’le savaşmak isteyen Kobani’ye gidip savaşsın

AKP İl Teşkilatı, 18-19 Ekim’de yapılacak delege seçimleri ile, 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında yapılacak ilçe kongrelerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Antikkapı’da yapılan toplantıda bu çalışmalar değerlendirildi.

İl Başkanı Mahmut Civelek’in ev sahipliğindeki kahvaltılı toplantıya, Kocaeli milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat yöneticileri katıldılar. Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Civelek, hedeflerinin 2015 genel seçimlerinden başarıyla çıkıp,  2023 ve 2071 hedeflerine yönelik çalışmak olduğunu söyledi. 

BİZİM İÇİMİZDE FİTNE TOHUMLARI YEŞERMEZ

Delege seçimlerinin 18-19 Ekim’de yapılacağını, ilçe kongrelerinin 6 Kasım’da başlayacağını hatırlatan AKP İl Başkanı şunları söyledi: “Her ilçede oluşturulan komisyonlar, ilçe kongreleri delege listelerini hazırlıyor. Şimdiye kadar 4 ilçede bu çalışmalar tamamlandı. Diğer ilçelerde araştırmalar devam ediyor. Kocaeli’de halen 7 olan milletvekili sayımızı önümüzdeki seçimlerde 8’e yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu parti içinde dedikodu ve iftiralarla uğraşmayız. Bizim içimizde fitne tohumları yeşermez.”

VAHŞET VANDALLIĞI YAPIYORLAR

Civelek konuşmasında son günlerde ülke genelinde yaşanan olaylara da değinerek şunları söyledi: “CHP ve HDP milletimizi provoke ediyorlar. Vahşet Vandallığı yapıyorlar.  IŞİD’le savaşmak isteyen varsa, Kobani orada. Biz Suriyeli kardeşlerimize kucak açtık. Yüzbinlercesini misafir ediyoruz.  Bu kadar fedakalık karşısında kıymet bilmemek nankörlüktür.  Kobani kalkışmasının hedefi, Kobani değil, barış sürecidir. Milletimiz şiddet sarmalına düşmeyecektir.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız