CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.53° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

" İŞÇİLER, SENDİKAMIZA GEÇMEYE DEVAM EDECEK"

İSU ve Büyükşehirde yetki tartışmaları hukiki kararla son buldu. Ancak Belediye-İş ile Hizmet-İş arasındaki çekişmeler devam ediyor. Hizmet-İş Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, 100 civarında işçinin

4 Nisan 2013 Saat: 13:44
" İŞÇİLER, SENDİKAMIZA GEÇMEYE DEVAM EDECEK"
" İŞÇİLER, SENDİKAMIZA GEÇMEYE DEVAM EDECEK"

İSU ve Büyükşehir'de yetki tartışmaları hukiki kararla son buldu. Ancak Belediye-İş ile Hizmet-İş arasındaki çekişmeler devam ediyor. Hizmet-İş Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, 100 civarında işçinin yaşanan yargı süreci sonrası Belediye-İş'den Hizmet- İş'e geçtiğini söyledi.

Hizmet-İş Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, yetki kararı sonrası Belediye-İş'in dava sürecini sonrası İSU ve Büyükşehir yaşanan süreci değerlendirdi.

Hizmet-İş Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersosy, Belediye-İş'in açtığı dava sonrası bir çok işçinin kendi sendikalarına geçtiğini söyledi.

Hizmet-İş olarak sendikal anlamda çalışmalarının devam ettiğini belirten Ersoy, “Büyükşehir ve İSU’da çalışanlarımızı mağdur eden Belediye-İş’i bir kez daha kınıyorum. Oradan bize 100’e yakın arkadaşımız geçti yada işlemleri sürüyor. Sadece büyükşehir değil diğer ilçelerde de bize geçişler olacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız