CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İŞ ARAYANLAR BU FUARA MUTLAKA KATILIN

Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 23 mayısta kapılarını açıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanı’nda açılacak olan fuara Kocaeli dahil olmazk üzere toplam 5 il katıl

20 Şubat 2013 Saat: 12:25
İŞ ARAYANLAR BU FUARA MUTLAKA KATILIN
İŞ ARAYANLAR BU FUARA MUTLAKA KATILIN

Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 23 mayısta kapılarını açıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanı’nda açılacak olan fuara Kocaeli dahil olmazk üzere toplam 5 il katılıyor.İş arayanlar ile işverenleri buluşturacak olan Fuara bu yıl üst düzey katılım bekleniyor.

Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 23 mayısta kapılarını açıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanı’nda açılacak olan fuar üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.Fuara , TR 42 olarak adlandırılan Bolu,Düzce,Sakarya ,Yalova ve Kocaeli’den 225 firma katılacak.

Fuar Kocaeli Valiliği başkanlığında , Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,Kocaeli Sanayi ve Ticaret Odaları ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı işbirliği ile açılacak.Geçen yıl 200 firmanın katıldığı fuarla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Öztekin Kaşukci bu yıl fuara en az 100 bin ziyaretçi beklediklerini dile getirdi.

Vali yardımcısı Dağıstan kılıçaslan ise özellikle gençlere çağrıda bulunarak bu fuara mutlaka katılmaları gerektiğini söyledi. Fuara Kocaeli dahil 5 il katılıyor.İş arayanlarla iş verenleri buluşturacak olan fuarda ziyaretçileri iş imkanları,staj olanakları,yeni kariyer fırsatları ,seminer ve konferanslar bekliyor.Fuara katılmak isteyen firmalar insan kaynakları ve istihdam fuarı 2013 katılım belgesini doldurmak zorunda.Ziyaretçiler için ücretin talep edilmediği fuarın bu yılki teması bilişim olacak.Bu yılki 225 firma,kurum,kuruluş ile 100 bin ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız