FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu20° C / 20° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İNTEMAK’a 14 Bin Ziyaretçi

KOTO Başkanı Murat Özdağ, İNTEMAK’15 Fuarına 4 günde toplam 14 bin 458 ziyaretçinin geldiğini duyurdu

28 Ekim 2015 Saat: 11:04
İNTEMAK’a 14 Bin Ziyaretçi
İNTEMAK’a 14 Bin Ziyaretçi

KOTO Başkanı Murat Özdağ, İNTEMAK’15 Fuarına 4 günde toplam 14 bin 458 ziyaretçinin geldiğini duyurdu

Bolu, Düzce, Sakarya, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile GTO ve KTO’nun desteğiyle Kocaeli Ticaret Odası’nın öncülüğünde 8-11 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenen Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri, İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı'nın (İNTEMAK’15) sonuç değerlendirme toplantısı yapıldı. KOTO Sosyal Tesisleri Beyt’ül Kebap’taki basın açıklamasına KOTO Başkanı Murat Özdağ , KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Düzce TASO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Bolu TASO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, ilçe ticaret ve sanayi odası başkanları ve KOTO yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

24 FARKLI SEKTÖR

Fuarla ilgili bilgi veren KOTO Başkanı Özdağ şunları söyledi, “Doğu Marmara illerinin; makine, yapı teknolojileri, kimyevi maddeler, mobilya, otomotiv ve yan sanayi, lojistik başta olmak üzere birçok sektörde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarının tanıtılmasına imkan sağlayan İNTEMAK’15 Fuarı’mızda çoğunluğu makine olmak üzere 24 farklı sektörden 116 kurum ve kuruluş yer almıştır. 5 bin 517 m2’lik bir alanda yer alan firma stantlarımız, 4 gün içinde 14.458 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Firmaları ile yatırımcıların sektör profesyonelleriyle buluştuğu, ziyaretçilerin de verimli işbirlikleri kurduğu bir platform oluşması sağlanmıştır. Aynı zamanda, Avrupalı İşverenler, Yöneticiler ve Paydaşlar İçin Anahtar Kategori Olarak Kurumsal Sosyal Sorumluluk-ENGAGE  projesi öz değerlendirme anketi, İNTEMAK'15 Fuarı katılımcılarıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir

 

BİRLİKTELİĞİN GÖSTERGESİDİR

Kocaeli Üniversitesi’nin çeşitli mühendislik fakültelerinde okuyan öğrencilerimiz 4 gün boyunca fuarda görev alarak gelecekteki iş sahalarını yakından tanıma fırsatı bulmuş, odamızın açtığı Özel KOTO Koleji öğrencileri de fuarda yaptıkları ziyaretler sırasında cansuyu niteliğinde izlenimler edinmişlerdir.İNTEMAK’15 gibi ihtisas fuarları, daha nitelikli ve çoğunluğu iş dünyasından ziyaretçileri ağırlamaktadır. İNTEMAK’15 Fuarımıza 14 bin 458 ziyaretçimiz gelmiş  olup bu tablo da organizasyonumuzu başarılı kılmaktadır. İNTEMAK’15 Fuarı, odalar arası işbirliğinin ve birlikteliğin de bir göstergesi olmuştur. Bu birlikteliğin artarak devam etmesi ve tüm odaların tam destekle ve aynı heyecanla daha nice projelerde yer almaları motivasyonuyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nin, Doğu Marmara Fuar Alanı olarak adının değiştirilmesi talep ediyoruz.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız