FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu16.54° C / 17° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İntemak 15 Açılıyor !

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) öncülüğünde; Bolu, Düzce, Yalova, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odaları ile Gebze Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası’nın destekleriyle düzenlenen İNTEMAK'15 Fuarı (Yapı Teknolojileri, Malzemeleri, Makine

7 Ekim 2015 Saat: 18:04
İntemak 15 Açılıyor !
İntemak 15 Açılıyor !

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) öncülüğünde; Bolu, Düzce, Yalova, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odaları ile Gebze Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası’nın destekleriyle düzenlenen İNTEMAK'15 Fuarı (Yapı Teknolojileri, Malzemeleri, Makine ve İş Makineleri Ürünleri Fuarı) yarın İzmit’te açılıyor. 

ODALARDAN DESTEK:
KOTO Başkanı Bülent Karagöz, bugün  basın toplantısı yaptı, yarın açılacak ve 11 Ekim tarihine kadar açık kalacak fuara ilgi duyanları davet etti. Karagöz başkanlığında yapılan toplantıya KOTO Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, Fuar Komisyonu Başkanı Alp Kayalar, komisyon ve meclis üyelerinin yanısıra çevre illerin ticaret odalarının temsilcileri katıldı. Kocaeli Ticarete Odası öncülüğündeki fuara, Kocaeli Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası,  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası destek veriyor. KOSGEB ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) katkıları ve Emlak Konut GYO ana sponsorluğunda düzenleniyor.

VAROLUŞ VE PRESTİJ FUARI:
Ekonominin merkezinde yer alan Kocaeli’nin Doğu Marmara’nın marka değerini yükseltmek, bölgesel işbirliklerini artırmak istediklerini belirten KOTO Meclis Başkanı Karagöz, fuarların kentlerin hem ekonomisinin hem de sosyal yaşamının gelişmesine büyük katkılar sunduğunu, şehirlerin marka değerini yükselttiğini söyledi. Kocaeli Ticaret Odası’nın ilimizin turizm, fuar ve kongre merkezi haline getirme vizyonunun bulunduğu belirten Karagöz “İstanbul’daki fuar merkezlerinin 2018 yılına kadar rezervasyonları dolu olduğu göz önünde bulundurulduğunda Kocaeli’nin Anadolu yakasının fuar merkezi olmaya aday en avantajlı il olduğu görülmektedir. İNTEMAK’15 fuarı Kocaeli’nin ve Doğu Marmara’nın var oluş ve prestij fuarıdır. İnanıyoruz ki, Doğu Marmara’nın vitrin fuarı olacaktır.” dedi. Karagöz, geçtiğimiz ay içinde hayatını kaybeden İzmitli gazeteciler Aybey Kahrımanlı ve Ali Aydemirer’e rahmet dileyerek andı. Karagöz, Kahrımanlı’nın eşi aynı zamanda Terziler Odası Başkanı olan Şaziye Hane Kahrımanlı’ya üzerinde fotoğrafı bulunan anı plaketi verdi.

117 KURULUŞ KATILIYOR:
Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi (İnterteks)’nde 6 bin 150 metrekarelik alanda açılacak fuara Doğu Marmara illerindenden; makine, yapı teknolojileri, kimyevi maddeler, mobilya, otomotiv ve yan sanayi, lojistik başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren 117 kurum ve kuruluş katılacak. KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz, bu yıl İNTEMAK’15 fuarında 20 bin ziyaretçiyi aşmayı hedeflediklerini söyledi. 

MERCEDES’İN LANSMANI:
8-11 Ekim tarihleri arasında 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek İNTEMAK’15 Fuarı’na Merseced’in 2016 model bir aracının da lansmanı yapılacak. Fuara gelmek isteyenler için Sakarya ve Gebze’den de araçlar kaldırılacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız