CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İNŞAAT İŞÇİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

3 yıl önce Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından başlatılan ve kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılan mavi kapak kampanyası sayesinde yüzlerce engelli vatandaş engelli sandalyesine kavuştu.

9 Mart 2013 Saat: 13:10
İNŞAAT İŞÇİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
İNŞAAT İŞÇİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

3 yıl önce Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından başlatılan ve kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılan mavi kapak kampanyası sayesinde yüzlerce engelli vatandaş engelli sandalyesine kavuştu.o kampanyaya destek verenler arasında bir inşaat işçisi de bulunuyor.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından 3 yıl önce başlatılan ve kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılan mavi kapak kampanyası sayesinde yüzlerce engelli vatandaş engelli sandalyesine kavuştu.

Ülke genelinde birçok okul, kamu kurumu, sivil toplum kuruluşunun da destek verdiği kampanya kapsamında toplanan kapakların geri dönüşümünden elde edilen gelirle bin 600 engelli sandalyeye kavuştu.Umuttepe Camii inşaatında çalışan Hakan Mazi de bu kampanyaya destek vererek örnek bir davranış sergiliyor.Ağır çalışma koşulları arasında engellileri de düşünen duyarlı işçi herkesi bu kampanyaya destek olmaya davet ediyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız