CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.53° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İLK KEZ AJANS 9’A KONUŞTU

Geçtiğimiz haftasonu Sabancı Kültür Merkezi’nde kongresini yapan Saadet Partisi’nde sular durulmuyor. Kongrenin galibi olan İl Başkanı Sinan Ejderoğlu Ajans 9’a katılarak kongreyi değerlendirdi. Öneml

10 Nisan 2013 Saat: 18:22
İLK KEZ AJANS 9’A KONUŞTU
İLK KEZ AJANS 9’A KONUŞTU

Geçtiğimiz haftasonu Sabancı Kültür Merkezi’nde kongresini yapan Saadet Partisi’nde sular durulmuyor. Kongrenin galibi olan İl Başkanı Sinan Ejderoğlu Ajans 9’a katılarak kongreyi değerlendirdi. Önemli açıklamalarda bulunan Ejderoğlu, kongrenin mağlubu Mehmet Aras’ın parti daha fazla zarar görmesin diye bu kongreye itirazda bulunmayacağına inandığını ifade etti.

Pazar günü yapılan kongre sonucu Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı seçilen Sinan Ejderoğlu Ajans 9’a katıldı. Kongreyi geniş detaylarıyla değerlendiren Ejderoğlu, Mehmet Aras’ın parti daha fazla zarar görmesin diye bu kongreye itirazda bulunmayacağına inandığını ifade etti. Ejderoğlu, Aras’a asla kırgın olmadığını, aksine çok fazla saygı duyduğunu dile getirdi. Has Parti’nin kuruluşuna emek harcadıktan sonra partinin kapatılıp Ak Parti’ye iltihak etmesinden sonra boşlukta kalan milli görüşçülere seslenen Ejderoğlu, kongrenin sonrasında onları kazanmak için davetlerde bulunacaklarını söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız