FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.49° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İlimize 3 yeni hakim atandı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) yeni kararnamesine göre ilimizde görev yapan iki savcı ve iki hakim başka görevlere atanırken ilimize üç yeni hakim atandı. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kur

22 Ocak 2014 Saat: 09:22
İlimize 3 yeni hakim atandı
İlimize 3 yeni hakim atandı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yeni kararnamesine göre ilimizde görev yapan iki savcı ve iki hakim başka görevlere atanırken ilimize üç yeni hakim atandı.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yeni kararnamesi ile 96 hakim ve savcının görev yeri değişti.İlimizde görev yapan iki savcı ve iki hakim başka görevlere atanırken ilimize ise üç yeni hakim atandı.Kararnameye göre Kocaeli Cumhuriyet Başsavcı Vekilli Özcan Ahmet Yılmaz Gebze Cumhuriyet Başsavcısılığına, Gebze Cumhuriyet Başsavıcıs İbrahim Bağcı Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Körfez Hâkimi Banu Aliye Alkoç Beykoz Hâkimliği'ne, Kocaeli Vergi Mahkemesi Üyesi Hamiyet Çakır İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne atandı. Aynı kararnameye göre ilimiz üç yeni hakim atandı.buna göre, Ankara Vergi Mahkemesi Üyesi Serap Bilgin Kocaeli Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne, Danıştay Tetkik Hâkimi Gökhan Balaban Kocaeli Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne Ovacık Hâkimi Hayrullah Kut Kocaeli Hâkimliği'ne atandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız