CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE SESLENDİ

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Öztürk, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesinde öğrencilerle bir araya geldi. Geleceğin iletişimcilerine gelişen teknolojiyi takip etmeleri tavsiyesinde

8 Nisan 2013 Saat: 18:17
İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE SESLENDİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE SESLENDİ
Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Öztürk, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesinde öğrencilerle bir araya geldi. Geleceğin iletişimcilerine gelişen teknolojiyi takip etmeleri tavsiyesinde bulunan Öztürk, Kocaeli Üniversitesi yönetimine teşekkür etti.Türkiye’nin en köklü haber ajansı olan Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Öztürk Yeni Nesil Gazetecilik’ konulu bir sunum gerçekleştirmek üzere Kocaeli Üniversitesine geldi.

Program Anadolu Ajansının tarihinin anlatıldığı video gösterisi ile başladı.Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr Hasan Akbulut ve Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hasret Çomak’ın konuşmalarının ardından Kürsüye gelen Kemal Öztürk, sosyal medyanın önemine vurgu yaptı.Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Öztürk, Anadolu Ajansının Dünyada ilk 5 ajanslardan biri olduğunu ve gücünün daha da artacağını söyledi.Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hasret Çomak, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Öztürk’e plaket takdim etti. Öztürk te Çomak’a Anadolu Ajansı’nın 100 yılının anlatıldığı ve kendilerinin çok önemsediği bir kitabı hediye etti. Öztürk daha sonra fakülteyi gezdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız