FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Yerinde

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yeni valilik binasına taşınarak hizmet vermeye başladığını açıkladı.

13 Mayıs 2015 Saat: 09:55
İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Yerinde
İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Yerinde

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yeni valilik binasına taşınarak hizmet vermeye başladığını açıkladı.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardan beri eski adliye binasında hizmet veren   İl Sağlık Müdürlüğünün tüm birimleri ile Körfez Mahallesi Ankara Karayolu Caddesi  No: 129 İzmit adresindeki yeni  Valilik binasına taşınma işi tamamlanarak A ve B Blok 1. kat'ta 08:30 – 17:30 mesai saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır. Müdürlüğümüzün yeni telefon numarası  +90 (262) 300 60 00 olup, Kocaeli halkına  kaliteli bir sağlık hizmeti verebilmek ve bunu da sürekli hale getirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.


HEMŞİRELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI
Kocaeli  İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz  , yeni Valilik binasındaki makamında İl Sağlık müdürlüğünde çalışan hemşirelere gül vererek Hemşireler Günü'nü kutladı.
Durmaz sözlerine  “Şahsınızda tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek " Eskiden hemşirelere bacı (kardeş) denirdi. Sizler hemşirelik gibi fedakar ve şefkat dolu kutsal mesleğin mensuplarısınız. Sağlık, bireylerde, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan birisidir. Sağlık hizmeti veren personel içinde en önemli meslek gruplarından biri  hemşirelerdir. Hemşireler, hastalara  hizmet vermektedir. Bu nedenle,   sağlık hizmetlerinin sunulmasında ekibin bir parçası olarak önemli bir görevi özveriyle ifa eden tüm hemşirelerimizin, anlamlı günlerini, haftalarını kutlayarak topluma verdikleri hizmet; hekimlere verdikleri destek hasta ve hasta yakınlarına gösterdikleri ilgi, sevgi ve şefkat dolayısıyla kendilerine teşekkür  ediyorum, bu zor ve ulvi görevlerinde başarılar diliyorum" dedi

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız