FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

"İhraçların Devamı Gelecek"

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı basın açıklamasında disipline sevk edilen dört isimle ilgili olarak açıklama yaptı

25 Eylül 2016 Saat: 09:15
"İhraçların Devamı Gelecek"
"İhraçların Devamı Gelecek"

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasında ülke ve kent gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü disipline sevk edilen, Zekai Kahyaoğlu, Oğuz Erhan Kopuk, Ferdi Gürel ve Yaşar Kardeş ile ilgili olarak konunun İl Disiplin Kurulu'nda olduğunu belirtti ve ihraç istemlerinin devamının geleceğini vurguladı.

“OYALANACAK LÜKSÜMÜZ YOK”
Ünlü, "Teşkilat olarak çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. Milliyetçi Hareket ülkemizin ve aziz Türk Milleti'nin yegane umudu ve güvencesi olarak hizmet etmeye devam edecektir. Ülkemizin başına gelen her menfur olayda, bir kısım mihrakların kötü emellerini hayata geçirmek istediğinde önlerindeki en büyük engel Milliyetçi Hareket'in varlığıdır. Bu partinin anlamı büyüktür, varlığının parti olmak dışında pek çok anlamı vardır. Hal böyleyken Millet bize ağır görevler vermişken sen ben kavgalarıyla oyalanacak lüksümüz yoktur. Bu yüzden genel merkezimiz, yürüdüğümüz kutlu yolda hızımızı kesecek hizmetlerimizin aksamaya uğramasına sebep teşkil edecek engelleri ortadan kaldıracak tedbirleri tabii ki alacaktır. Partilerin işleyişi vardır buna saygı duymak zorundayız.

VALİYE TEŞEKKÜR 
Kocaeli'deki gelişmeleri yakından takip etmeye hemşerilerimizin taleplerini beklentilerini dile getirip çare aramaya öneri sunmaya devam etmekteyiz. Bu süreçte Sayın Valimiz ekmek fiyatıyla ilgili yaptığı icraat için vatandaşlarımız adına kendisine teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz üzere okullar açıldı. Yeni eğitim öğretim döneminde tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Okulların açılmasıyla birlikte Kocaeli’de özellikle İzmit’te trafik problemi vatandaşlarımız için çile haline geldi. Tüm şehirde karmaşa var. Bunun sebebi plansız programsız yapılan inşaat çalışmalarıdır. Bu konuda özellikle Büyükşehir tarafından bir kriz masası oluşturularak vatandaşlar için çile haline gelen problemlerin ortadan kalkmasını sağlayacak tedbirlerin ortadan kalkması gerekir.

TÜRKEŞ’İN İSMİ VERİLSİN
Kocaeli Büyükşehir’e Yahya Kaptan önüne yapılan üst geçide Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ismi verilmesi için öneride bulunduk. MHP Meclis Grubu olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne öneri olarak bir yere Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş’in isminin verilmesini önerdik. Yahya Kaptan önüne Medikal Park Hastanesi önüne yapılan köprüye başbuğumuzun isminin verilmesi bizim için anlam ifade edecektir. Sekapark Otogar arası tramvay hattı yapım işi tabelası işi süresinin bitmesi ile ilgili kamuoyunun bilgilendirilmesi önem arz etmektedir. Ayrıca MHP, deniz kenti olan Kocaeli’de tüm balıkçıları bir arada toplanacağı bir balık pazarı oluşturulmasının önem arz edeceğini ilgili makamlara öneri olarak sunmuşlardır.

ÜLKÜCÜ CAMİAYI UYARDIM
MHP Kocaeli İl Başkanı olarak değişim rüzgarlarının estiği ilk günlerden beri bütün basın toplantılarında tüm ülkücü camiayı uyardım. Herkes sosyal medya üzerinden yazdıklarına çizdiklerine dikkat etsin. Bunların hepsi bir gün önünüze konulacaktır diyen bir il başkanıyım. MHP’nin kurumsal yapısına zarar verecek yazışmaları olan arkadaşlarla ilgili bir çalışma başlatılmış bu çalışma da il disiplin kuruluna gönderilerek sonuçlandırılmıştır. Konu İl Disiplin Kurulu’ndadır. İl Disiplin Kurulu ilgili evrakları incelerek bir karar verecektir. Bunun devamı da gelecektir. Herkes hak ettiği cezaya çarptırılacaktır. Kocaeli’de 170 bin oy almış bir siyasi partinin başkanıyım. 170 bin kişiye bir vebal borcumuz varsa bu yapıya zarar veren herkes MHP’den uzaklaştırılacaktır. İhraçlar ile ilgili herhangi bir rakam yok” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız