FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak23.47° C / 24° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

Gebze’de ilginç bir hırsızlık girişimi meydana geldi. Hükümet Caddesi Eski çarşıda faaliyet gösteren Eray Kuyumculuğa gelen biri kadın iki kişi el çabukluğu ile cüzdanının arasına koyduğu bileziği, k

12 Ocak 2013 Saat: 15:35
HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ
HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ

Gebze’de ilginç bir hırsızlık girişimi meydana geldi. Hükümet Caddesi Eski çarşıda faaliyet gösteren Eray Kuyumculuğa gelen biri kadın iki kişi el çabukluğu ile cüzdanının arasına koyduğu bileziği, kuyumcunun olayı fark ettiğini görünce yine el çabukluğu ile aldığı yere koydu. Bu olay güvenlik kamerası kayıtlarına da saniyi saniye yansıdı.

Gebze Eskiçarşı’da faaliyet gösteren bir Kuyumcuya gelen bir kadın iki kişi bilezik beğenmeye geldi.

Kadın, dükkan sahibi Eray Savur’dan vitrinde asılı duran bileziklere bakmak istediğini söyledi. Kuyumcunun elinde bulunan bilezikleri inceleyen kadın bir tanesini el çabukluğu ile diğer elinde bulunan cüzdanının içersine koydu.

Bileziklere bakmayı sürdüren kadın, kuyumcunun olayı fark ettiğini anlaması üzerine tekrar el çabukluğu ile diğer elinde bulunan cüzdanın içersindeki bileziği çıkarıp eski yerine koyarak yanındaki erkekle birlikte kuyumcudan ayrıldı.

Olayı farkeden kuyumcu Eray Savur, güvenlik kamerası kayıtlarını da ayrıntısıyla inceledikten sonra bilezik çalma girişiminin yarıda kaldığını anlayınca polise gitmekten vazgeçti.

Öte yandan bu kişilerin başkalarının canını yakabileceğini düşünerek güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri medya ile paylaştı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız