CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur10° C / 10° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

HEMŞİNLİ MUHTARDAN TRAFİK CEZASINA TEPKİ

HEMŞİNLİ MUHTARDAN TRAFİK CEZASINA TEPKİ “ORAYA GELMEDİM AMA ORADA 2 KEZ CEZA YEDİM” Rize Hemşin Mutlu Mahallesi Muhtarı Naci Demirci, hiç gelmediği Kocaeli’den aracına aynı saatte 2 kez ceza kesildiğ

10 Nisan 2013 Saat: 15:40
HEMŞİNLİ MUHTARDAN TRAFİK CEZASINA TEPKİ
HEMŞİNLİ MUHTARDAN TRAFİK CEZASINA TEPKİ

HEMŞİNLİ MUHTARDAN TRAFİK CEZASINA TEPKİ

“ORAYA GELMEDİM AMA ORADA 2 KEZ CEZA YEDİM”
Rize Hemşin Mutlu Mahallesi Muhtarı Naci Demirci, hiç gelmediği Kocaeli’den aracına aynı saatte 2 kez ceza kesildiğini söyleyerek olaya tepki gösterdi.Rize’nin Hemşin ilçesi Mutlu Mahallesi Muhtarı Naci Demirci, yıllardır gelmediği Kocaeli’den kendisine trafik cezası kesildiğini iddia ediyor. Hem de 2 kez, aynı saatte…

Hemşinli muhtar iddialı da konuşuyor. İzmit’ten aracına 2 kez aynı saatte trafik cezası kesildiğini söyleyerek, “Ben İzmit’e hiç gitmedim. Belki, aracını verdin diyebilirler. Bunu ispat etsinler arabanın anahtarını o kişiye bırakayım” dedi.

“İSPAT ETSİNLER ARABANIN ANAHTARLARINI VEREYİM!”
Arabasının Rize dışına çıkmadığını söyleyen muhtar Demirci, “Yahu kardeşim Rize’nin dışına arabam çıkmamış, kendim çıkmamışım, Kocaeli’nden bana 2 tane ceza geldi. Aynı saatte birisi yanlış yere park etmekten birisi de araç sürerken telefonla konuşmaktan geldi. Ben Rize’nin dışına arabayla çıkamam zaten. Diyecekler ki “Sen çıkmadın ama arabanı verdin.” O zaman ispat etsinler, arabamın anahtarlarını, o ceza yazana veririm. Ama bunu fotoğrafla ispat edecekler.” şeklinde konuştu.

“CEZA YAZAN POLİSE ULAŞTIM”
Başiskele Trafik Denetlemede ceza yazan polisi telefonla bulduğunu söyleyen Hemşin Mutlu Mahallesi Muhtarı Naci Demirci, “O da ‘bana gönüllü trafikçi verdi’ diyor. Kardeşim sana verdi diye sormadınız mı bu nedir diye. Bana, ‘itiraz et’ diyor. İnsan mağdur oluyor ya. Parasını da koy bir kenara, İzmit’e gitmeyen bir insana ceza yazılır mı? Böyle bir şey var mı? Böyle bir şey olamaz. Bu çocuk oyuncağı değil ki. Pazar’da adliyeye dilekçemi verip itiraz ettim ama bir cevap henüz gelmedi bana. Açıkçası ne yapacağımı da bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız