FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.49° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Hazinedar , Tarhan İçin Çayırovaya Geldi

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP KLocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’ın daveti üzerine Çayırova’ya geldi ve “Tahsin Tarhan’a kefilim” dedi

18 Mayıs 2015 Saat: 10:53
Hazinedar , Tarhan İçin Çayırovaya Geldi
Hazinedar , Tarhan İçin Çayırovaya Geldi

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP KLocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’ın daveti üzerine Çayırova’ya geldi ve “Tahsin Tarhan’a kefilim” dedi

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP Kocaeli Milletvekili Dr. Mehmet Hilal Kaplan, CHP Kocaeli Milletvekili adayları Tahsin Tarhan, Kemal Nişancı, Rasim Meriç ve İlçe Başkanı Selahattin Kaya ile birlikte Çayırova’da düzenlenen Çayırova Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin pikniğine katıldı. İstanbul’un yakın komşusu Kocaeli ile temaslarını sıcak tutan Hazinedar, “Beşiktaş öyle bir yer ki, Aziz Atatürk’ün bu ülke için yeşerttiği değerlerin zirve ilçesi. Benim bir görevim daha var. Beşiktaş’tan Kocaeli’ye bu değerleri taşımak. İşte bu yüzden burada siz hemşerilerimle beraberim” dedi.

 

AMACIMIZ ÜLKEYE HİZMET

Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek isteyen Hazinedar, “Siyaset kavga etmek için değil hizmet etmek için bir araç. Amacımız partiye değil ülkeye hizmet etmektir. Bu nokta da sizden destek istiyorum” diye konuştu. Tahsin Tarhan’a kefil olduğunu belirten Hazinedar kısa bir şiir okuyarak, “Bize el verdiğinizde, öbür dünyanın Sırat’ını da bu dünyada beraber inşa edeceğiz. Tahsin Tarhan’ı milletvekilliğiyle sizler onurlandıracaksınız. O’nu size, sizi de O’na emanet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YOLUMUZA DEVAM EDELİM

Hazinedar’ın konuşmalarının ardından sahneye çıkan Tarhan, Belediye Başkanı Hazinedar’a teşekkür ederek birlik ve beraberliğin önemine değindi. Derneklerin kültürel değerleri koruduğunu, birlik, beraberlik ve bütünlük sağladığını ifade eden Tarhan, “Bize omuz verin sizinle beraber bu bütünlüğü hiç bozmadan yolumuza devam edelim” dedi. Kocaeli Milletvekili Dr. Mehmet Hilal Kaplan’da kısa bir konuşma yaparak Ordulular Dernek Başkanına teşekkür etti.

 

ÇOCUKLARA HEDİYE VERİLDİ

 Sıcak ve temiz havanın etkisiyle çoluk çocuk herkesin akın ettiği piknikte Küçük çocuklara Beşiktaş Belediyesi tarafından gönderilen oyuncak araba ve bebekler Başkan Hazinedar, Milletvekili Kaplan ve Milletvekili Adayı Tarhan tarafından hediye edildi.  Ailelerin yanı sıra özellikle çocukların yüzlerinin güldüğü piknikte, Hazinedar, Milletvekili Kaplan ve Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan, Rasim Meriç ve Kemal Nişancı piknikçilerle sıcak temaslar kurarak bol bol sohbet etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız