FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22.53° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

HAYDAR BAŞ SEVGİSİ SALONA SIĞMADI

Siyasetin renkli isimlerinden biri olan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, ilimize gelerek “milli kahramanlarımız” adlı konferansa katıldı. Vatandaşlar Prof. Dr. Haydar Baş’ı dinlemek

7 Ocak 2013 Saat: 16:20
HAYDAR BAŞ SEVGİSİ SALONA SIĞMADI
HAYDAR BAŞ SEVGİSİ SALONA SIĞMADI

Siyasetin renkli isimlerinden biri olan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, ilimize gelerek “milli kahramanlarımız” adlı konferansa katıldı. Vatandaşlar Prof. Dr. Haydar Baş’ı dinlemek için neredeyse sabancı kültür merkezini tıka basa doldurdu. Haydar Baş konuşmasında sık sık etnik unsurlara vurgu yaptı.

Siyasetin renkli isimlerinden biri olan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş Kocaeli’ye gelerek “milli kahramanlarımız” adlı konferansa katıldı. Çok sayıda partili ve vatandaş, Haydar Baş’ı dinlemek için Sabancı Kültür Merkezi’ne akın etti.Bağımsız Türkiye Partisi Kocaeli İl Başkanı Muharrem Can ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen programa Haydar Baş’ın yanı sıra genel başkan yardımcıları da katıldı. Programa Tüysüzler Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Tüysüz de eşlik etti.

Program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Konuşmalar öncesinde İstanbul’dan gelen hafızlar Mustafa Yıldırım ve Mustafa Uyar Kuran-ı Kerim okudu.Programın açılışını yapan Bağımsız Türkiye Partisi il başkanı Muharrem Can, dünyaya mesaj vermeye çalıştıklarını belirtti.Muharrem Can`ın konuşmasının ardından konferansa konuşmacı olarak katılan Ahmet Erimhan, İbrahim Berk, Mehmet Emin Koç, İlhan Gültekin, Emre Polat, Fuat Şengül, Coşkun Gündüz, Muharrem Bayraktar ve Selim Kotil kürsüye çıktı. Her bir konuşmacı Kocaeli bölgesinin bir kahramanını anlattı.

Konferansta söz alan Haydar Baş konuşmasında neden tüm başkan yardımcılarını programa getirdiğini belirtti. Baş, “Bu milleti değiştirmeye yüz tutanlar ancak kendilerini değiştirebilir ifadelerini kullanarak sık sık hükümete yüklendi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız