CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

HASTANE TABELASINDAN KALDIRILAN T.C. Yİ VATANDAŞ GECE YERİNE KOYDU

Gölcük’te bakanlık talimatıyla eski Çalışma Bakanlarından Necati Çelikin adı verilen Gölcük Devlet Hastanesinin yeri tabelasında T.C. ibaresi olmadığını gören vatandaşlar, T.C.yi kendileri ekledi. Vat

12 Nisan 2013 Saat: 10:03
HASTANE TABELASINDAN KALDIRILAN T.C. Yİ VATANDAŞ GECE YERİNE KOYDU
HASTANE TABELASINDAN KALDIRILAN T.C. Yİ VATANDAŞ GECE YERİNE KOYDU

Gölcük’te bakanlık talimatıyla eski Çalışma Bakanlarından Necati Çelik'in adı verilen Gölcük Devlet Hastanesi'nin yeri tabelasında "T.C." ibaresi olmadığını gören vatandaşlar, T.C.'yi kendileri ekledi.


Vatandaşlar tabelaya ayrıca Türk Bayrağı çıkartması da yapıştırdı. Tabelada olmayan T.C. ibaresini, arkadaşlarından da destek aldığı öğrenilen ve Gölcük Devlet Hastanesi çevresinde esnaflık yaptığı belirtilen Uğur Nergis gece tabelaya yapıştırdı. Tabeladan “T.C." nin kalmasının kendisi gibi birçok kişinin ağırına gittiğini belirterek, "Bizler Türk vatandaşıyız. Türk evladıyız. Bunun için bu tabelaya T.C. ve Türk Bayrağını yapıştırdık. Burası Türkiye'dir" dedi.Bu değişiklik için ona yardımcı olan Soner Dobra ise “Olması gereken oydu. Gereksiz yere değerlerle oynanıyor. Her Türk vatandaşının unutmaması gereken sorumluluklarımızı yerine getirmek, duyarlı her vatandaşımızın görevidir” derken Onur Altıntoprak ta “Burası Türkiye. Bizler de bir Türk evladı olarak manevi değerlerimize sahip çıkmalıyız. Bu güne sahip çıkmayan yarına hiç sahip çıkamaz. Bu nedenle de arkadaşımıza destek veriyoruz" diye konuştu. Hastane yetkilileri ise şu ana kadar buna herhangi bir müdahalede bulunmadı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız