FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.54° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Halep İçin KOÜ ile Kızılay İşbirliği İçinde

Halep’te yaşanan savaşın açtığı yaraları sarabilmek, yaşanan insanlık dramı içerisinde bir parça olsun umut olabilmek adına Kocaeli Üniversitesi seferber oldu.

31 Aralık 2016 Saat: 12:08
Halep İçin KOÜ ile Kızılay İşbirliği İçinde
Halep İçin KOÜ ile Kızılay İşbirliği İçinde

Halep’te yaşanan savaşın açtığı yaraları sarabilmek, yaşanan insanlık dramı içerisinde bir parça olsun umut olabilmek adına Kocaeli Üniversitesi seferber oldu. Halep için Kocaeli ÜniversitesiRektörlüğü’nce Kızılay ile ortak olarak nakdi ve ayni yardım kampanyası kapsamında dün işbirliği protokolü imzalandı.

Protokole Kocaeli Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kızılay adına Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek imza attı. KOÜ Genel Sekreteri Dr. Fatih Akbulut ile Kızılay Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu protokole göre, Halep İnsani Yardım Kampanyası kapsamında, Kocaeli Üniversitesi ve Türk Kızılayı Kocaeli Şube Başkanlığı işbirliği ile toplanan ayni ve nakdi yardımların Halep’e gönderilmesini amaçlıyor. 28 Şubat’a kadar devam edecek olan yardım kampanyasına Kocaeli Üniversitesi çalışan ve öğrencilerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız