FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.87° C / 21° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

HAFTANIN 6 GÜNÜ OTOPARK…

İzmit’teki perşembe pazarı alanı otopark sorununa az da olsa çözüm sağlıyor.Perşembe günleri pazar kurulan alan diğer günlerde ise otopark olarak kullanılıyor. İzmit’te her perşembe bu alana tezgah

23 Temmuz 2013 Saat: 09:43
HAFTANIN 6 GÜNÜ OTOPARK…
HAFTANIN 6 GÜNÜ OTOPARK…

İzmit’teki perşembe pazarı alanı otopark sorununa az da olsa çözüm sağlıyor.Perşembe günleri pazar kurulan alan diğer günlerde ise otopark olarak kullanılıyor.

İzmit’te her perşembe bu alana tezgahlar kuruluyor ve kentin dört bir yanından gelen vatandaşlar evin mutfak ihtiyaçlarını buradan karşılıyor.Sadece haftada bir gün tezgahların kurulduğu bu alan diğer günlerde ise kentin otopark ihtiyacını karşılıyor.Şehir merkezinde otopark ücretlerinin yüksek olması nedeniyle İzmitli vatandaşlar perşembe pazarı alanına araçlarını park ediyor. Şehir merkezinin batı tarafına işyerleri yakın olan sürücüler büyükşehir belediyesinin arka tarafındaki açık otoparkı tercih ederken işyerleri kentin doğusunda olan vatandaşlar ise araçlarını perşembe pazarı alanına park ediyor.Böylelikle bu alandan bir gün pazar alanı geriye kalan günler ise otopark olarak istifade edilmiş oluyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız