KOCAELİ
Namaz Vakitleri

İmsak05:21
Güneş06:47
Öğle12:58
İkindi16:16
Akşam18:56
Yatsı20:15
BEKTAS INSAAT
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
FREKANS YENI

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur12.54° C / 13° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

tuana
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
sgk

Güncel

Güzeloğlu; En Büyük Gücümüz, Birlik ve Beraberliğimizdir

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

5 Ekim 2016 Saat: 13:10
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu; Gücümüz Birlik ve Beraberliğimizdir
Güzeloğlu; En Büyük Gücümüz, Birlik ve Beraberliğimizdir

BİZİM EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ; BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDİR

 

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

 

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür ederek,  ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Devletimizin il bazında en üst makamı olan Valilik Makamında sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün gelemeyen arkadaşlarımızın da sizlere selamlarını iletiyoruz. 15 Temmuz 2016 günü ülkemizde hiç ummadığımız anda bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Millet iradesinden daha büyük bir güç olmadığını hep beraber yaşadık ve gördük. Bu anlamda tüm dünyaya da sesimizi haykırmış olduk. Bizlerde İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak her zaman devletimizin yanında olduğumuzu ifade etmek adına size ziyarette bulunmak istedik.”diyen Başkan Ok, Sayın Valimize15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli iradenin temel gücünü oluşturduğu ve göstermiş olduğu olağanüstü çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “15 Temmuz gecesi Türkiye Cumhuriyetinin birliğine ve geleceğe doğru büyük yürüyüşüne kast eden iç ve dış işbirlikçi ve hainlerin gerçekleştirdiği darbe kalkışması bu ülkeye inanmış,  imanlı bireylerinin dik durmasıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği ve çağrısıyla aşıldı. Bu vesileyle o gün meydanlarda bu hain niyetin taşıyıcılarının saldırıları sonucunda şehadet mertebesine erişen 15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Ruhları şad, makamları cennet olsun. Kahraman gazilerimize de sağlık diliyorum. Dün Şanlıurfa’da gerçekleştirilen terör saldırısında bugün ilimizden bir yavrumuz şehadete erişti. Rabbimden ona da rahmet diliyorum. Şehidimiz Ordu’da son yolculuğuna uğurlanacaktır. Bizim en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Herkes demokrasi nöbetlerindeydi ve bu duruş bizleri güçlü kıldı. 15 Temmuz öncesinden daha güvendeyiz çünkü ihaneti ve hainleri gördük. Onları tek tek adalete teslim ediyoruz.  Türkiye kararlılıkla yoluna devam edecektir. Yaşanan tüm süreçte sizlerin ortaya koyduğunuz sorumlu tavır nedeniyle teşekkür ediyorum.  İnşallah bu kararlılıkla nice güzel günlerin ülkemizin olması” temennisinde bulunan Sayın Valimiz, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

 

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu,  Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

 

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür ederek,  ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Devletimizin il bazında en üst makamı olan Valilik Makamında sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün gelemeyen arkadaşlarımızın da sizlere selamlarını iletiyoruz. 15 Temmuz 2016 günü ülkemizde hiç ummadığımız anda bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Millet iradesinden daha büyük bir güç olmadığını hep beraber yaşadık ve gördük. Bu anlamda tüm dünyaya da sesimizi haykırmış olduk. Bizlerde İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak her zaman devletimizin yanında olduğumuzu ifade etmek adına size ziyarette bulunmak istedik.” diyen Başkan Ok, Sayın Valimize15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli iradenin temel gücünü oluşturduğu ve göstermiş olduğu olağanüstü çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğluise yaptığı konuşmalarında; “15 Temmuz gecesi Türkiye Cumhuriyetinin birliğine ve geleceğe doğru büyük yürüyüşüne kast eden iç ve dış işbirlikçi ve hainlerin gerçekleştirdiği darbe kalkışması bu ülkeye inanmış,  imanlı bireylerinin dik durmasıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği ve çağrısıyla aşıldı. Bu vesileyle o gün meydanlarda bu hain niyetin taşıyıcılarının saldırıları sonucunda şehadet mertebesine erişen 15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Ruhları şad, makamları cennet olsun. Kahraman gazilerimize de sağlık diliyorum. Dün Şanlıurfa’da gerçekleştirilen terör saldırısında bugün ilimizden bir yavrumuz şehadete erişti. Rabbimden ona da rahmet diliyorum. Şehidimiz Ordu’da son yolculuğuna uğurlanacaktır. Bizim en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Herkes demokrasi nöbetlerindeydi ve bu duruş bizleri güçlü kıldı. 15 Temmuz öncesinden daha güvendeyiz çünkü ihaneti ve hainleri gördük. Onları tek tek adalete teslim ediyoruz.  Türkiye kararlılıkla yoluna devam edecektir. Yaşanan tüm süreçte sizlerin ortaya koyduğunuz sorumlu tavır nedeniyle teşekkür ediyorum.  İnşallah bu kararlılıkla nice güzel günlerin ülkemizin olması” temennisinde bulunan Sayın Valimiz,Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız