CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur8.45° C / 9° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

GÜNEŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet halk partisi Kocaeli il danışma toplantısı bugün sabancı kültür merkezinde düzenlendi. Milletvekili Hurşit güneşin kendine ayrılan protokol koltuğunda değil de salonun arka taraflarında otu

10 Mart 2013 Saat: 16:59
GÜNEŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
GÜNEŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet halk partisi Kocaeli il danışma toplantısı bugün sabancı kültür merkezinde düzenlendi. Milletvekili Hurşit güneşin kendine ayrılan protokol koltuğunda değil de salonun arka taraflarında oturması oldukça dikkat çekti.

Cumhuriyet halk partisinin il danışma toplantısına toplantıdan çok sefa sirmen’e olan ilgi ve Hurşit güneşin protokol arasına değil de salonun arka taraflarına oturması dikkat çekti. Kocaeli milletvekili Hurşit güneş, il danışma toplantısında arka sıralara oturunca salonda bir anda acaba il yönetimiyle arasında bir sorun mu var diye dedikoduların başlamasına neden oldu. Salona girdiğinde il başkanı ve milletvekilleriyle tokalaşmadan arka sıralarda kendine yer bulan Hurşit güneş danışma toplantısı bitmeden de salondan ayrıldı.Salondan çıkışında yakaladığımız Hurşit güneş, iddia edildiği gibi hiçbir partiliyle arasında bir küskünlük olmadığını ifade etti. İl danışma meclisinin gayet olumlu geçtiğini ifade eden Güneş yerel seçimlerde başarılı olabilmek için çalışacaklarını belirtti.

Son olarak gündeme yönelik değerlendirmelerde bulunan güneş, İmralı sürecini de değerlendirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız