CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

GÖLCÜK'TE OTOPARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ederek Gölcük’teki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ulaşımda gelecekte karşılaşılacak olan sı

21 Şubat 2013 Saat: 14:16
GÖLCÜK'TE OTOPARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI
GÖLCÜK'TE OTOPARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ederek Gölcük’teki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ulaşımda gelecekte karşılaşılacak olan sıkıntıları gidermek için yeni projeler geliştirildiğini dile getiren Başkan Vekili Özak, Gölcük’te de bu yönde çalışmalar yapıldığını belirtti.

OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Gölcük merkezde yapılacak olan yeni 4 katlı otoparkın müjdesini veren Başkan Vekili Özak, “Gölcük’te otopark çalışmalarımız başladı. Otoparklar için istimlakları gerçekleştiriyoruz. Katlı otopark için bir yandan proje çalışmaları sürüyor. Çalışmalar tamamlandığında Gölcük’te otopark sorunu hafifleyecek” şeklinde konuştu.

YENİ PROJELER YAPILACAK

Çalışmaları büyük oranda tamamlanan Gölcük 2 kavşağına da değinen Başkan Vekili Özak, Gölcük’ün trafik akışında bu kavşağın önemli olduğunu söyledi. Başkan Vekili Özak, şunları kaydetti: “Gölcük 2 kavşağı araçların transit geçişlerini sağladığından bölgenin trafik akışını rahatlattı. Yan bağlantı yollarıyla ışıklara gerek duymadan araçlar rahatça hareket edebiliyorlar. Bu tür projelerimiz trafiğin kilitlendiği noktalarda uygulanmaya devam edecek”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız