CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10° C / 10° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

GÖLCÜK'TE ÖĞRENCİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcükte Öğrenci olmak” projesi kapsamında Gölcük Belediyesi’ne ait Sosyal ve Sportif tesislerden Öğrencilerin faydalanması için gereken destek ve katkıya hazı

7 Mart 2013 Saat: 17:29
GÖLCÜK'TE ÖĞRENCİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR
GÖLCÜK'TE ÖĞRENCİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcük'te Öğrenci olmak” projesi kapsamında Gölcük Belediyesi’ne ait Sosyal ve Sportif tesislerden Öğrencilerin faydalanması için gereken destek ve katkıya hazır olduklarını belirterek: “Gölcük'te Öğrenci olmak bir ayrıcalıktır. Gölcük Belediyesi olarak biz de gerekeni yapıyoruz” dedi.

Öğrencilerin okullarından alınarak spor tesislerine getirilmeleri ve program sonunda okullarına dönmeleri Gölcük Belediyesi Otobüsleri ile gerçekleştirilecek.

Proje doğrultusunda 11. ve 12. Sınıfların eğitim öğretim yılı boyunca haftanın bir günü beden eğitimi derslerini yüzme havuzu ve buz pateni tesislerinde yapmaları planlanıyor.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcükte öğrenci olmak projesi kapsamında Projenin hedef kitlesinde bulunan öğrencilerin öncelikli olarak yüzme havuzu, buz pateni olmak üzere diğer sosyal ve sportif tesislerden en üst düzeyde faydalanmaları sağlanılacak” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız