FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış19.06° C / 20° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Gölcük Vizyon 2023'ün Protokol İmzası Atıldı

Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi'nin işbirliği ile yürütülen “Gölcük Vizyon 2023” 2015 yılı projeleri protokol imza töreni gerçekleştirildi

6 Mayıs 2015 Saat: 13:50
Gölcük Vizyon 2023'ün Protokol İmzası Atıldı
Gölcük Vizyon 2023'ün Protokol İmzası Atıldı

Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi'nin işbirliği ile yürütülen “Gölcük Vizyon 2023” 2015 yılı projeleri protokol imza töreni gerçekleştirildi

Gölcük Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi’nin birlikte yürüttüğü “Gölcük Vizyon 2023”ün 2015 yılı projeleri için protokol imzalandı. Gölcük Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda düzenlenen törene; Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bekir Çakır ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, birçok akademisyen ve öğrenci katıldı.

 

BÜYÜK BİR EKİP ÇALIŞMASI

Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, bu projenin çok aktörlü, geniş kapsamlı ve kendi dinamiklerine sahip bir yaklaşım ürünü olduğunu belirtti. Bayram, toplam 45 projeye imza attıklarını ifade ederek “2015 yılında da çalışma yapılabilmesi için 10 adet proje onay gördü” dedi. Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, ‘’Gölcük Vizyon 2023 halkımızı geleceğe taşımak, daha iyi bir yaşam alanı oluşturmak, gelecek nesillere daha iyi bir Gölcük bırakmak ve Gölcük kent misyonuna ulaşmak için kurulmuş büyük bir ekip çalışmasıdır’’ şeklinde konuştu.

 

GELECEĞE UMUTLA BAKILSIN

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘‘Gölcük Vizyon 2023 projesinde hepimizin ortak amacı 150 binin insanın yaşadığı donanma kenti ilçemizde mevcut bütün insanların mutlu olması, sağlıklı olması, huzurlu bir yaşam içerisinde hayatlarını sürdürmesini ve insanların geleceğe umutla bakmalarını amaçlamaktadır’’ dedi. Kocaeli Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bekir Çakır da bir konuşma yaparak, “Üniversite olarak Gölcük Vizyon 2023 projesinin mirasını devraldıklarını, ilçemiz, şehrimiz ve üniversitemiz için yararlı olduğunu düşünerekten yönetim olarak bu projenin devamı noktasında hiç tereddütsüz evet diyerek çalışmalarımıza başladık” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız