CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10° C / 10° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“GENEL MERKEZİN VERECEĞİ TARİHİ BEKLEYİN”

Yerel seçimler yaklaşırken belediye başkan adaylıkları ile ilgili Ak Parti’de önemli gelişmeler yaşanıyor. Belli ilçelerde başkan adaylığı konusunda bazı isimlerin kulis çalışmaları yaptığı bilinirken

11 Mart 2013 Saat: 17:26
“GENEL MERKEZİN VERECEĞİ TARİHİ BEKLEYİN”
“GENEL MERKEZİN VERECEĞİ TARİHİ BEKLEYİN”

Yerel seçimler yaklaşırken belediye başkan adaylıkları ile ilgili Ak Parti’de önemli gelişmeler yaşanıyor. Belli ilçelerde başkan adaylığı konusunda bazı isimlerin kulis çalışmaları yaptığı bilinirken teşkilatın başındaki isimden Ak Parti İl Başkanı’ndan konuyla ilgili önemli bir açıklama geldi.

İl yönetim kurulu toplantısı öncesi düzenlediği basın toplantısında konuşan İl Başkanı Civelek belediye başkan adaylıkları konusunda: “Mevcut belediye başkanlarımız son güne kadar çalışacaklardır. Seçimle alakalı gün gelene kadar teşkilatımızdan aday adaylığı açıklaması olmaz. Ne zaman genel merkez adaylık kapısını açar ondan sonra herkes aday olabilir. Ayrıca belediye başkanlarımız da yeniden aday olabilirler” ifadelerine yer verdi. Civelek bu açıklamasında belediye başkanlığını kafasına koyan partililere bir bakıma dikkatli olmaları yönünde ince bir mesaj vermiş oldu.

Civelek ayrıca Chp’nin pazar günü yaptığı İl Danışma Meclisi Toplantısı’na da değindi. Chp’nin kendilerini taklit ettiğini savunan Civelek konuyla ilgili, “Her ne kadar danışmada akortsuz sazlar gibi sesler çıkartsalar da olsun. CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, büyükşehirle alakalı hayal kurmadıklarını ve kazanacaklarını söylüyor. Artık Kuşkan uyanıkken bile rüya görmeye başlamış Allah yardımcısı olsun’’şeklinde konuştu.

CHP Kartepe İlçe Örgütü’nün düzenlediği bir programda ‘Herkes CHP’nin kapattığı camileri konuşuyor ama kimse Ak Parti’nin sattığı camileri sormuyor’ şeklinde açıklama yapan Haydar Akar’a da cevap veren Civelek, “Chp’nin Amerikan Mangasını cami mahyalarında ‘Welcome’ yazarak karşıladıklarını kimse unutmadı. Camilere ne kadar saygı gösterdiklerini görüyoruz. Camilere olan saygı konusunda en son konuşması gereken CHP’dir.’’şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız