CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10.53° C / 11° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

GENÇTÜRK BÜYÜKŞEHİR'E ADAY OLDU

CHPde siyaset hareketleniyor. İl başkanı Yalçın Kuşkanın ‘Büyükşehir Beledeye Başkan adaylığı için 6 aday adayımız var açıklamasının ardından adaylar tek tek ortaya çıkıyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üni

9 Mart 2013 Saat: 09:50
GENÇTÜRK BÜYÜKŞEHİR'E ADAY OLDU
GENÇTÜRK BÜYÜKŞEHİR'E ADAY OLDU

CHP`de siyaset hareketleniyor. İl başkanı Yalçın Kuşkan`ın ‘Büyükşehir Beledeye Başkan adaylığı için 6 aday adayımız var` açıklamasının ardından adaylar tek tek ortaya çıkıyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir`in ardından eski SHP ve EDP`nin il başkanı Yüksek inşaat mühendisi Keramettin Gençtürk de Büyükşehir`e aday adayı olduğunu açıkladı. SHP`de 10 yıl süreyle ‘Parti Meclisi (PM)` üyeliği ve il başkanlığı yapan, geçtiğimiz yıl istifa ederek CHP`ye üye olan Gençtürk, siyasetteki hedefini büyüttü.

Genel merkez ve il düzeyinde görüşmelere başlayan Gençtürk, önümüzdeki günlerde bir basın açıklaması yaparak aday adaylığını resmen ilan edeceğini söyledi. Ak Parti`ye yönelik eleştirilerini sürdüren Gençtürk, “Kocaeli`deki yerel yönetimler ne vaat ettiklerini yaptı ne de halkın beklentilerine cevap verdi. Bu sıkıntılar 2014 yerel seçimlerinde sandığa mutlaka yansıyacak. Bu bilinçle özellikle CHP`nin süreci dikkatli değerlendirmesi gerekli. Adaylar seçmenlerin karşısına ciddi projelerle çıkmalı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız